Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00

Markíza
00:15 Lucy
02:00 Sniper 4
06:00 Teleráno
09:50 Oteckovia
12:55 Mentalista
17:25 Reflex
20:05 Počasie
01:05 Mentalista

Dajto
00:40 Desperado
08:50 Kredenc
11:45 Partička
02:05 112

JOJ
03:40 Krimi
05:40 Krimi
12:30 Top star
19:00 Krimi
20:25 Šport
21:40 Inkognito
00:30 Heslo

Plus
19:55 Žrebovanie
20:10 Ochranca

WAU
22:55 Žrebovanie

Doma
08:35 Reflex
11:50 Reflex
17:25 Dr. House
18:25 Mentalista
20:15 Varte s nami
01:15 Adela show
02:15 Smotánka

ČT2
03:30 Historie.cs
05:59 Dobré ráno
11:45 Babylon
23:50 Křiváci

Déčko
06:05 Pablo
07:40 Břinčíci
09:05 TvMiniUni
09:35 Pablo
11:00 Výtvarka!
11:45 Břinčíci
13:30 Šmoulové
14:25 Bludiště
15:20 Clarence
16:45 TvMiniUni
17:10 Rytmix
18:15 Šmoulové
18:40 Zprávičky

ČT Sport
08:00 Panorama
11:15 InCycle 2019
12:05 Panorama
15:10 Můj fotbal

ČT art
01:10 Artmix
02:05 ArtZóna

ČT24
00:00 Zprávy
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6 II
10:00 Zprávy v 10
10:30 Studio ČT24
12:30 Zprávy
12:33 Studio ČT24
13:00 Zprávy
13:03 Studio ČT24
13:30 Zprávy
13:33 Studio ČT24
13:40 Studio ČT24
13:55 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
14:30 Zprávy
14:33 Studio ČT24
14:40 Studio ČT24
14:55 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:03 Studio ČT24
15:30 Zprávy
15:33 Studio ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:30 Zprávy
17:33 Studio ČT24
19:00 Události
20:00 90′ ČT24
00:00 Zprávy

Televize Seznam
09:00 Rodinka
14:00 Byznys
15:00 Rodinka
19:45 Sport
19:50 Slavní
19:55 Počasí
22:30 Byznys
23:45 Sport
23:50 Slavní
23:55 Počasí
03:00 Rodinka

ČT1
03:35 Otec pratur
05:59 Studio 6
10:00 168 hodin
11:30 AZ-kvíz
17:30 AZ-kvíz
19:00 Události
23:45 Koptashow
00:15 Bolkoviny
01:45 Kalendárium
02:00 Dobré ráno

Nova International
02:50 TELE TELE
03:15 Mr.GS
03:40 HOGO FOGO
08:55 Ulice (3698)
09:40 Ulice (3699)
11:30 Riskuj!
17:50 Ulice (3700)
18:35 Ulice (3701)

Nova Sport 1

Nova Sport 2

Jednotka
04:50 Správy RTVS
05:40 Duel
06:05 Správy RTVS
10:50 Duel
11:20 5 proti 5
12:00 Správy RTVS
12:20 Dámsky klub
13:55 Folklorika
16:00 Správy RTVS
17:50 Duel
18:20 5 proti 5
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie
20:30 Vojvodkyňa
22:15 Reportéri
01:25 Vojvodkyňa
03:10 Dámsky klub

Dvojka
00:40 Správy RTVS
01:30 Slovo
06:00 Televíkend
07:00 Franklin
07:15 Ferdo Mravec
07:55 Trpaslíci
08:30 Polícia
11:40 Trpaslíci
12:50 Orientácie
13:15 Cesta
14:20 Park
14:50 Autosalón
17:50 Regina
18:50 Franklin
19:05 Ferdo Mravec
00:00 66 sezón
01:25 Správy RTVS
02:45 ArtSpektrum

TA3
00:00 Správy
09:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
11:00 Správy
12:00 Žurnál
13:00 V politike
15:00 Správy
16:00 Žurnál
16:45 Spektrum
17:00 Správy
18:00 Správy
19:00 Šport
19:10 Ekonomika
19:35 TIPOS
19:50 Téma dňa
20:45 Správy
21:10 Biznis
21:25 TIPOS
21:30 Showbiz
22:00 Žurnál
22:30 Šport+
23:00 Správy
23:30 Téma dňa
00:30 Správy

JOJ Cinema
11:05 Zátah
20:15 Chatrč
Next channels