Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00

Markíza
04:25 Tammy
08:40 Tom a Jerry
20:05 Počasie
20:30 47 roninov
01:05 47 roninov

Dajto
08:45 Kredenc

JOJ
01:00 Ich deti
03:00 Krimi
05:50 Krimi
19:00 Krimi
20:25 Šport
20:35 Redbad
23:30 Riot

Plus
19:50 Žrebovanie
22:35 Strelení
01:30 Predátor
03:20 Kinosála

WAU
12:30 V ohni (3)
13:35 V ohni (4)
22:55 Žrebovanie

Doma
07:45 Smotánka

ČT2
00:00 Madiba (1)
04:45 Sabotáž
06:20 Ava Riko Teo
06:45 Zvonečkovi
20:00 Vera Cruz
00:50 Vláda (2)

Déčko
06:20 Ava Riko Teo
06:45 Zvonečkovi
14:20 Berenika
18:10 Šmoulové
18:40 Zprávičky

ČT Sport
05:25 Judo: IPPON
05:45 Cyklotoulky
06:00 Panorama
11:00 Panorama
13:55 Můj fotbal

ČT art
04:10 Jan Balabán
22:20 Ústava
01:30 Potvora (1)
01:55 Potvora (2)
03:45 Jan Balabán

ČT24
02:36 Historie.cs
04:20 Historie.cs
07:00 Zprávy
07:05 Historie.cs
08:00 Zprávy
08:30 Archiv ČT24
09:00 Zprávy
09:05 Objektiv
09:33 Euromaxx
10:00 Zprávy v 10
11:00 Zprávy
13:00 Zprávy
13:05 Historie.cs
14:00 Zprávy
14:32 Jaro 45 (4)
15:00 Zprávy
16:00 Zprávy v 16
17:00 Zprávy
17:29 Z metropole
18:00 Zprávy
18:26 Retro
19:00 Události
22:00 Zprávy
22:05 Jaro 45 (5)
00:25 Objektiv
00:53 Historie.cs

Televize Seznam
11:00 Byznys Lab
11:45 Byznys
12:30 Výzva
14:30 Meziplyn
16:15 Philomena
19:00 Meziplyn
19:55 Sport
20:00 Štafl (3,4)
21:45 Meziplyn

ČT1
00:35 Mister Jazz
03:40 V kondici
05:30 Z metropole
08:05 Lízinka
09:45 Kalendárium
10:30 Objektiv
13:00 Zprávy
14:20 Berenika
15:55 Robinsonka
19:00 Události
01:40 Mister Jazz

Nova International
00:00 Mr.GS
03:05 TELE TELE
03:35 Mr.GS
14:55 GO-GO šou
21:30 Na vodě (6)
23:30 TELE TELE
00:00 Mr.GS
03:25 TELE TELE
03:55 Mr.GS

Cartoon Network HD
05:35 Ben 10
05:45 Ben 10
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
18:55 Unikitty
19:06 Unikitty
19:50 Ben 10
20:00 Ben 10
20:10 Ben 10

Nova Sport 1

Nova Sport 2

Jednotka
04:10 Park
04:50 Folklorika
05:20 Správy RTVS
06:30 Počasie
06:45 Ferdo Mravec
07:35 Martinka I
07:50 Martinka I
11:45 Fantomas
15:25 Bud Bindi
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie

Dvojka
00:00 Fargo III
00:55 Správy RTVS
07:30 Televíkend
13:10 Slovo
22:00 Gomora II
22:55 Gomora II
00:05 Správy RTVS
00:55 Slovo

TA3
00:00 Správy
07:00 Správy
08:00 Správy
09:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
10:45 Spektrum
11:00 Správy
12:00 Žurnál
13:00 Správy
14:00 Správy
15:00 Správy
15:30 Showbiz
16:00 Žurnál
16:30 Mi Hrvati
17:00 Správy
19:00 Šport
19:10 Správy
19:35 TIPOS
19:42 Správy
20:00 Správy
21:00 Správy
22:00 Žurnál
22:25 TIPOS
22:30 Šport+
23:00 Správy
23:30 Motoring
00:00 Správy
Next channels