Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00
04:20 Správy RTVS
05:10 Duel
05:40 Správy RTVS
06:50 Počasie
10:50 Duel
11:20 5 proti 5
12:00 Správy RTVS
12:20 Dámsky klub
13:55 Folklorika
16:00 Správy RTVS
17:45 Duel
18:20 5 proti 5
19:00 Správy RTVS
20:10 Počasie
23:20 Obhliadka
01:25 Obhliadka
02:45 Dámsky klub
00:05 Správy RTVS
06:00 Televíkend
07:30 Geolino
08:30 Polícia
08:45 Regina
11:35 Rusty
11:50 Trpaslíci
13:15 Orientácie
14:10 Generácia
14:50 Autosalón
16:20 Regina
18:10 Spravodliví
18:35 Rusty
19:25 Geolino
00:15 Správy RTVS
01:35 ArtSpektrum
00:00 Správy
09:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
11:00 Správy
11:30 Za hranicami
12:00 Žurnál
13:00 V politike
15:00 Správy
16:00 Žurnál
16:45 Spektrum
17:00 Správy
17:40 Bago
18:00 Správy
19:00 Šport
19:10 Ekonomika
19:35 TIPOS
19:50 Téma dňa
20:45 Správy
21:10 Biznis
21:25 TIPOS
21:30 Showbiz
22:00 Žurnál
22:30 Šport+
22:42 Bago
23:00 Správy
23:30 Téma dňa
00:30 Správy
00:30 Boj o dcéru
11:55 Reflex
14:35 Druhý dych
18:20 Monk
20:15 Varte s nami
01:50 Smotánka
02:35 Adela show
03:40 Druhý dych
17:25 Renegáti
19:40 Žrebovanie
20:15 Mariňák 2
03:50 Súdna sieň
06:50 Záchranári
10:55 Kosti II (5)
15:00 Kosti II (6)
22:55 Žrebovanie
03:10 Dvojičky
06:00 Teleráno
09:45 Oteckovia
11:40 Kobra 11
13:40 Farma
17:25 Reflex
17:55 Oteckovia
20:05 Počasie
20:30 Susedia
21:25 Farma
23:40 Kobra 11
01:40 Farma
06:45 Partička
08:45 Kredenc
11:40 Dr. Ken
20:15 Lovec duchov
01:55 112
03:25 Krimi
05:40 Krimi
12:50 Top star
15:20 Záchranári
17:30 Noviny
19:00 Krimi
20:25 Šport
20:35 Inkognito
01:05 Záchranári
06:20 Kešu
06:25 Hej, Hafí!
08:05 Dimitri II
09:45 Kešu
09:50 Hej, Hafí!
10:45 Hýbánky
11:00 Výtvarka!
13:00 Hra o hrad
13:25 Šmoulové
14:35 Bludiště
16:10 Planeta YÓ
18:10 Šmoulové
18:40 Zprávičky
19:40 Lesnílci
02:45 Kultura+
04:00 Crescendo
00:00 Zprávy
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6 II
10:00 Zprávy v 10
10:30 Studio ČT24
12:30 Zprávy
12:33 Studio ČT24
13:00 Zprávy
13:03 Studio ČT24
13:30 Zprávy
13:33 Studio ČT24
13:40 Studio ČT24
13:55 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
14:30 Zprávy
14:33 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:03 Studio ČT24
15:48 Zprávy
15:50 Studio ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:30 Zprávy
17:33 Studio ČT24
19:00 Události
20:00 90′ ČT24
00:00 Zprávy
00:00 Výleťák
01:00 U stánku
01:40 Ze dvora
02:00 Štafl (3,4)
03:40 Sport
15:45 Meziplyn
19:45 Sport
19:50 Slavní
22:00 Kick Ass
03:50 Sport
03:55 Slavní
05:59 Studio 6
09:45 168 hodin
11:30 AZ-kvíz
12:30 Sama doma
17:15 AZ-kvíz
17:40 Černé ovce
19:00 Události
20:00 Sever (2)
22:40 Na stopě
00:05 AZ-kvíz
01:55 Kalendárium
02:15 Dobré ráno
00:10 Vláda (20)
04:35 Ochránce
05:00 Uchem jehly
05:30 Kiwiland (1)
05:59 Dobré ráno
11:45 Babylon
12:40 Klíč
14:45 Mapy krajiny
18:15 Kiwiland (1)
18:55 Uchem jehly
23:50 Dobrodruh
02:00 Kvarteto
02:40 TELE TELE
03:05 Mr.GS
03:40 HOGO FOGO
08:55 Ulice (3723)
09:40 Ulice (3724)
11:30 Riskuj!
13:55 Ulice (1853)
17:45 Ulice (3725)
18:35 Ulice (3726)
23:10 Ulice (1853)
03:40 Riskuj!
05:35 Ben 10
05:46 Ben 10
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
10:20 Unikitty
10:30 Unikitty
18:50 Unikitty
19:01 Unikitty
19:50 Ben 10
20:00 Ben 10
20:10 Ben 10
19:00 Tankwa Trek
Next channels