Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00
05:20 Duel
10:50 Duel
11:20 5 proti 5
12:00 Správy RTVS
12:20 Dámsky klub
13:55 Folklorika
16:00 Správy RTVS
17:45 Duel
18:20 5 proti 5
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie
20:30 Erik a Erika
22:00 Reportéri
01:20 Erik a Erika
02:50 Dámsky klub
10:00 Lavína
12:45 Orientácie
13:15 Cesta
13:40 Generácia
14:55 Autosalón
16:20 Regina
07:25 Horná Orava
08:25 Buď fit!
09:00 Babinec
16:20 Premeny skla
00:25 Horná Orava
01:30 Buď fit!
02:00 Babinec
01:00 Lucy
02:25 Hancock
06:00 Teleráno
17:25 Reflex
17:55 Oteckovia
20:05 Počasie
07:00 Partička
09:15 Partička
10:20 Kredenc
17:55 Komisár Rex
01:35 Kobra 11
02:25 112
12:10 Reflex
20:15 Varte s nami
02:05 Smotánka
03:15 Adela show
05:40 Krimi
12:30 TOP STAR
12:45 IQ Taxi (4)
17:30 Noviny
19:00 Krimi
20:25 Šport
03:00 TOP STAR
18:35 Kosti X (1)
19:40 Žrebovanie
22:40 Pod paľbou
22:55 Žrebovanie
00:00 Správy
06:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
12:00 Žurnál
13:00 V politike
15:00 Správy
16:00 Žurnál
16:45 Spektrum
17:00 Správy
19:40 Správy
19:50 Téma dňa
20:45 Správy
21:10 Biznis
21:30 Showbiz
22:00 Žurnál
22:30 Šport+
23:00 Správy
23:30 Téma dňa
00:30 Správy
01:45 Bolkoviny
05:05 V kondici
05:59 Studio 6
09:45 168 hodin
11:30 AZ-kvíz
12:30 Sama doma
17:15 AZ-kvíz
17:40 Černé ovce
19:00 Události
21:10 MOST! (2)
00:35 AZ-kvíz
01:55 Kalendárium
02:15 Dobré ráno
04:30 Uchem jehly
05:59 Dobré ráno
12:10 Klíč
18:55 Uchem jehly
23:25 Tess
00:00 Zprávy
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6 II
10:00 Studio ČT24
12:30 Zprávy
12:33 Studio ČT24
13:00 Zprávy
13:03 Studio ČT24
13:30 Zprávy
13:33 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
14:30 Zprávy
14:33 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:03 Studio ČT24
15:30 Zprávy
15:33 Studio ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:03 Studio ČT24
17:30 Zprávy
17:33 Studio ČT24
19:00 Události
20:05 90′ ČT24
00:00 Zprávy
06:20 Myška Tilda
07:25 Zak a Kvák
08:10 Myška Maisy
09:05 Kosmix
09:30 Tom a Keri
11:05 Mám nápad!
11:15 Ava Riko Teo
11:30 Zak a Kvák
11:40 Zvířáci
11:45 Snoopy
12:10 Myška Maisy
13:25 Šmoulové
14:20 Želvy ninja
14:45 Bludiště
16:10 Planeta YÓ
16:45 Kosmix
17:10 Hýbánky
17:50 Dynotrax
18:10 Šmoulové
18:40 Zprávičky
07:55 Panorama
12:05 Panorama
12:55 BasketManie
01:30 Kultura+
02:55 Terra musica
03:45 Notes
00:30 Malířky
02:20 ArtZóna
02:50 Výleťák
03:00 TaJeMno
06:00 Farhat (11)
13:00 Expertiza
15:45 Farhat (12)
18:50 Byznys Lab
20:00 Lajna (3)
22:55 Meziplyn
00:15 Lajna (3)
03:10 Meziplyn
01:05 DO-RE-MI
02:50 TELE TELE
03:20 Mr. GS
04:50 DO-RE-MI
08:50 Ulice (3803)
09:35 Ulice (3804)
11:30 Riskuj!
14:00 Ulice (1943)
17:45 Ulice (3805)
18:35 Ulice (3806)
23:10 Ulice (1943)
03:40 Riskuj!
Next channels