Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00
02:10 Dámsky klub
04:25 Folklorika
08:35 Smajlíkovci
09:00 Daj si čas
11:05 On air
14:25 Čo ja viem
17:25 Kultúra.Sk
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie
06:15 Polícia
06:35 Autosalón
08:30 Televíkend
09:10 Poľana
12:10 Generácia
13:20 Magazín FIS
17:35 Kvarteto
18:00 Retro noviny
22:00 Narcos (2)
01:45 Orchester
02:30 Babinec
16:10 Chorea amore
20:40 Promülle
22:35 Rytmy roka
08:45 Žabí princ
10:30 Junior
12:40 Chart Show
14:45 Medailón
20:05 Počasie
02:15 Gladiátor
09:10 Partička
10:15 Kredenc
13:20 Priatelia IV
15:50 Priatelia IV
01:20 Doom
02:35 Smotánka
03:50 Adela show
07:15 Smotánka
06:05 Krimi
12:20 Paddington 2
19:00 Krimi
20:25 Šport
01:25 Pach krvi 2
08:25 Na chalupe
13:30 Sopka
19:30 KINOSÁLA
19:45 Žrebovanie
20:45 Wasabi
22:50 Outsider
20:10 Klamári (3)
21:05 Klamári (4)
22:55 Žrebovanie
00:30 Správy
07:00 Správy
08:30 Za hranicami
09:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
11:00 Správy
12:00 Žurnál
14:00 Správy
15:00 Správy
16:00 Žurnál
16:45 Spektrum
17:00 Správy
18:00 Motoring
20:30 Správy
21:30 Showbiz
22:00 Žurnál
22:30 Šport+
23:00 Správy
00:00 Správy
00:25 AZ-kvíz
00:55 Objektiv
02:25 Dobré ráno
06:25 Obraz
08:15 Gejzír
13:00 Zprávy
18:25 Kluci v akci
19:00 Události
00:45 Bolkoviny
02:00 Sama doma
04:05 Ano, Otče!
04:35 Sabotáž
06:05 Zou
06:15 Zou
11:55 Babylon
00:00 Zprávy
11:00 Kongres ODS
12:30 Kongres ODS
13:00 Zprávy
13:05 Historie.cs
14:00 Zprávy
15:00 Zprávy
15:30 Byznys ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:32 Z metropole
17:00 Zprávy
17:29 Kultura+
18:00 Zprávy
18:28 Retro
19:00 Události
21:00 Zprávy
21:05 Historie.cs
22:00 Zprávy
22:05 Archiv ČT24
00:00 Zprávy
06:05 Zou
06:15 Zou
09:00 Tamtam
11:45 Bludiště
12:15 Roger
12:25 Lvíčata
14:25 Šikulové
14:55 Šmoulové
15:50 Wakfu
16:40 Dynotrax
17:00 Dynotrax
18:15 Šmoulové
18:40 Zprávičky
01:25 Spurt
04:55 Hokej: Buly
08:00 Panorama
01:25 Pizza Boy II
03:15 Výleťák
04:00 TaJeMno
06:30 Farhat (16)
07:00 Farhat (17)
11:30 Byznys
15:15 Mise 50-51
17:10 Atlas chutí
17:30 Farhat (17)
18:00 Farhat (18)
20:00 Paula
22:20 A DOST!
23:30 Pizza Boy II
01:20 Výleťák
04:00 Riskuj!
06:00 DO-RE-MI
07:55 Ulice (3801)
08:40 Ulice (3802)
09:30 Ulice (3803)
10:15 Ulice (3804)
11:05 Ulice (3805)
12:50 Volejte Novu
14:25 Čtveráci
15:00 Čtveráci
16:30 Víkend
23:30 TELE TELE
00:00 Mr. GS
01:30 DO-RE-MI
03:10 TELE TELE
03:40 Mr. GS
02:40 Ninjago
03:00 Ninjago
06:00 Ben 10
06:10 Ben 10
08:32 Unikitty
08:42 Unikitty
19:30 Unikitty
19:40 Unikitty
20:00 Ben 10
20:11 Ben 10
22:50 Ninjago
23:20 Ninjago
02:40 Ninjago
03:00 Ninjago
Next channels