Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00
00:40 Služobníci
05:55 Dámsky klub
10:55 Duel
11:25 5 proti 5
12:00 Správy RTVS
12:20 Dámsky klub
16:00 Správy RTVS
17:45 Duel
18:20 5 proti 5
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie
01:50 Počasie
01:55 Pupendo
07:05 Heidi
11:30 Trpaslíci
11:40 Myšiak Tip
16:30 Regina
23:20 Rock Slobody
08:00 Zmenáreň
08:50 KLUB 3
09:30 Folklorika
13:50 Tie dni (5)
22:45 Pumpa
03:30 Farma
06:00 Teleráno
08:25 Varte s nami
09:55 Oteckovia
14:00 Farma
17:25 Reflex
17:55 Oteckovia
20:05 Počasie
20:30 SuperStar
00:20 V Polčase
02:25 112
05:00 Kredenc
06:35 Partička
08:55 Partička
09:45 Kredenc
20:30 Sila úderu
22:30 Podfu(c)k
03:25 112
03:30 Reflex
04:40 Adela show
03:50 Reflex
01:40 Krimi
05:40 Krimi
12:30 TOP STAR
17:25 Noviny
19:00 Krimi
20:25 Šport
17:35 9-1-1 II (2)
11:00 Téma dňa
13:00 Správy
18:00 Správy
20:00 Správy
22:20 Šport+
01:30 AZ-kvíz
02:05 Dobré ráno
05:15 Černé ovce
05:59 Studio 6
11:25 AZ-kvíz
12:30 Sama doma
14:00 Na stopě
16:40 Polopatě
17:30 AZ-kvíz
19:00 Události
20:15 Osada (12)
00:35 AZ-kvíz
01:30 Objektiv
02:00 Slavkov
02:20 Dobré ráno
01:45 Nový den
05:55 Nový den
06:00 Nový den
12:30 K věci
13:00 Zprávy
16:00 Zprávy
17:30 Interview
20:10 Počasí
21:00 Zprávy
21:15 360°
23:00 Zprávy
23:55 360°
01:45 Nový den
03:25 Sabotáž
04:20 Pro život
05:05 Babylon
05:59 Dobré ráno
12:00 Volha (1)
23:35 River (2)
03:35 Sabotáž
05:59 Dobré ráno
13:30 Javory
19:00 Události
20:05 Kufr
00:00 Zprávy
05:59 Studio 6
09:00 Studio 6 II
10:00 Studio ČT24
12:30 Zprávy
12:33 Studio ČT24
13:00 Zprávy
13:03 Studio ČT24
13:30 Zprávy
13:33 Studio ČT24
14:00 Zprávy
14:03 Studio ČT24
14:30 Zprávy
14:33 Studio ČT24
15:00 Zprávy
15:03 Studio ČT24
15:30 Zprávy
15:33 Studio ČT24
16:00 Zprávy v 16
16:30 Zprávy
16:33 Studio ČT24
17:00 Zprávy
17:03 Studio ČT24
17:30 Zprávy
17:33 Studio ČT24
19:00 Události
20:05 90′ ČT24
00:00 Zprávy
06:25 Kiri a Lou
08:10 Miru Miru
09:50 Molang III
10:10 Veselá zoo
10:50 Rytmix
12:20 Miru Miru
12:30 Bing
12:45 Bajkovník
15:40 Wifina
17:10 Rytmix
18:40 Zprávičky
19:40 Lesnílci II
19:45 Bajkovník
05:30 Cyklotoulky
09:25 Náš fotbal
09:45 Cyklotoulky
10:00 SP Rakousko
14:35 SP Rakousko
18:30 SP Norsko
22:20 Buly
00:10 ArtZóna
02:50 Terra Musica
20:15 Linka (6)
23:25 Cukrář
01:00 Prostřeno!
10:50 Ano, šéfe!
16:50 Prostřeno!
19:55 SHOWTIME
22:30 Autosalon
00:50 Prostřeno!
Next channels