Program Guide

00:00 - 04:00 04:00 - 08:00 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00 - 18:00 18:00 - 20:00 20:00 - 22:00 22:00 - 00:00 00:00 - 04:00
00:55 Počasie
03:45 Správy RTVS
04:35 Počasie
04:45 Kultúra.Sk
05:10 On air
07:00 Hlavule
07:45 Karavan
09:40 Autosalón
13:25 Peniaze
14:35 Zlaté časy
19:00 Správy RTVS
20:20 Počasie
00:25 Správy RTVS
01:35 Zlaté časy
08:35 Kapura
13:50 Orientácie
17:40 Duel Junior
18:45 Krtko
19:50 Slovo
21:25 Kes
07:25 Kniha dňa
11:15 60 plus
13:05 MA-TEL-KO
13:35 Pramienok
19:50 Kniha dňa
23:20 Clippato
08:30 Tom a Jerry
13:00 Na telo
20:05 Počasie
01:45 VOYO News
03:20 Silvánovci
06:10 Kredenc
06:35 Partička
08:15 Kredenc
09:30 Partička
02:30 Silvánovci
05:10 Adela show
07:05 Smotánka
08:10 Varte s nami
15:35 Na love
16:35 Na love
17:35 Na love
20:25 VOYO News
03:15 Krimi
06:30 Krimi
08:45 Paddington 2
16:50 Na chalupe
19:00 Krimi
20:25 Šport
04:05 Na chalupe
07:50 Na chalupe
16:20 Kinosála
03:45 Na chalupe
00:15 Svatá země
07:15 Gólman
14:20 Výjimeční
18:35 Pračlověk
11:10 Super 4 (37)
13:40 Super 4 (38)
01:30 Správy
02:30 Showbiz
03:00 Správy
04:00 Správy
04:30 Portrét
05:30 Dokument
06:30 Štúdio TA3
07:00 Správy
08:00 Správy
08:15 Motoring
09:00 Správy
09:30 Štúdio TA3
10:00 Správy
11:00 V politike
12:30 Žurnál
12:40 Šport+
14:00 Správy
15:00 Správy
15:30 Investujeme
16:00 Žurnál
16:20 Šport+
17:00 Správy
17:30 Showbiz
18:55 Šport+
19:10 Dokument
19:35 Štúdio TA3
20:00 V politike
21:00 Správy
22:00 Žurnál
22:20 Šport+
23:00 Správy
23:30 Štúdio TA3
00:30 V politike
01:30 Správy
02:30 Portrét
03:00 Správy
05:00 V kondici
05:30 Z metropole
06:25 Prstýnek
08:55 Polopatě
09:45 Kalendárium
10:30 Objektiv
13:00 Zprávy
19:00 Události
21:50 168 hodin
00:35 AZ-kvíz
01:00 Bolkoviny
02:30 Salon
02:55 Notes
04:05 Historie.cs
05:30 Uchem jehly
10:45 Prvok
11:15 Uchem jehly
20:00 Rio Conchos
00:45 Máma II (3)
01:30 Máma II (4)
03:15 Domov můj
13:35 Hitšaráda
19:00 Události
06:40 Šmoulové
07:05 Zou II
09:20 Pes ro(c)ku
11:00 Stavitelé
15:05 Dimitri II
18:15 Šmoulové
18:40 Zprávičky
01:05 SP Slovinsko
02:25 MČR
05:25 Cyklotoulky
06:00 TOHLE JE BOX
08:30 Panorama
11:25 SP Slovinsko
17:15 MS Dánsko
19:00 SP Slovinsko
02:25 Na moll
03:45 Crescendo
04:35 Symbol
20:15 Vinobraní
02:30 Na moll
00:00 Zprávy
01:00 Zprávy
02:00 Zprávy
03:00 Zprávy
04:00 Zprávy
05:00 Zprávy
06:00 Zprávy
07:00 Zprávy
08:00 Zprávy
08:31 Věda 24
09:00 Studio ČT24
13:00 Zprávy
14:00 Studio ČT24
18:00 Zprávy
19:00 Události
20:05 90′ ČT24
22:00 Zprávy
00:00 Zprávy
01:00 Zprávy
02:00 Zprávy
03:00 Zprávy
10:00 Polda V (14)
19:55 SHOWTIME
22:35 Prima SVĚT
Next channels