Všetko najhoršie

Všetko najhoršie

2017 

Ráno, keď sa vysokoškoláčka Tree Gelbmanová (JESSICA ROTHEOVÁ) prebudí, všetko je v poriadku. Aj keď otvoriť oči v posteli cudzieho chlapca, ktorý na vás vydesene zíza, a vôbec nič si pritom nepamätať, nie je celkom normálne. Tree je však trochu neposlušné dievča, ktoré nemá žiadne zábrany, a podobné situácie sa jej stávajú bežne. Aj zajtra ju čaká podobné ráno, pretože dnes má narodeniny a večer sa chystá poriadne oslavovať. Lenže skôr než to stihne, krčnú tepnu jej pretne podivné indivíduum s maskou.
Na druhý deň, keď sa Tree prebudí, nie je ani v nemocnici, ani na onom svete, ale v rovnakej cudzej posteli rovnakého cudzieho chlapca. Že by to bol len zlý sen? To, čo v ňom prežívala, sa až príliš podobalo realite.
S ďalším prebudením už Tree začína byť jasné, že uviazla v cyklickej nočnej more, ktorá sa neskončí, kým ona sama neodhalí identitu vraha s maskou. Tree začína vyšetrovať svoju vlastnú vraždu. Doterajším správaním si vyrobila veľa nepriateľov a pod maskou zabijaka sa môže skrývať ktokoľvek z nich. Voči vrahovi má však veľkú výhodu – vie, čo sa stane v každej nasledujúcej minúte, a môže sa na to pripraviť. Nikdy si však nemôže byť istá, či svoju ďalšiu smrť prežije a ráno sa znova prebudí.