Psie dni

Psie dni

Dog Days

2018 

·  Comedy / Drama / Romantic

Elizabeth (NINA DOBREVOVÁ) je reportérka športových novín, ktorá nedávno pokazila dôležitý rozhovor s basketbalovou hviezdou Jimmym. Nanešťastie mala práve táto epizóda obrovskú sledovanosť, a tak jej šéf prijal Jimmyho ako Elizabethinho kolegu.
Tara (VANESSA HUDGENSOVÁ) pracuje ako servírka v kaviarni a svoj čas trávi s kamarátkou Daisy na prechádzkach s jej psom. Celé dni pokukuje po sympatickom veterinárovi, ktorý pracuje v ambulancii naproti. Jedného dňa spoznáva excentrického Garretta (JON BASS), ktorý vlastní malý útulok pre zvieratá.
Grace (EVA LONGORIA) a Kurt (ROB CORDRY) sú manželia a čakajú príchod svojej dcéry, ktorú si adoptovali. Od prvého okamihu sa im ale zdá, že Amelia je smutná a napriek veľkej snahe ju nevedia rozveseliť.
Dax (ADAM PALLY) je tínedžer v tele dospelého muža, ktorého príjmom je občasný koncert funkovej kapely, ktorú kedysi založil. Jeho sestra s manželom ho požiadajú, aby sa im postaral o psa, kým budú preč.
No a Walter (RON CEPHAS JONES) je osamelý vdovec, ktorému sa na prechádzke stratí psík. Našťastie ho pri roznáške pizze nájde mladý chlapec Tyler (FINN WOLFHARD).
Aj keď sa zdá, že každému z nich sa súkromné problémy stále viac komplikujú, nikto z nich netuší, že už čochvíľa pocítia úľavu. Vďaka svojim psím kamarátom sa v ten istý deň stretnú na tom istom mieste, kde sa ich cesty pretnú a životy naplnia novými impulzmi, nečakanými citmi a láskou.