Podfukárky

Podfukárky

Hustle, The

2019 

·  Comedy

·  United States

Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú dve bláznivé podfukárky – ženy, ktoré rady pripravujú mužov o peniaze.
Očarujúcej Angličanke Josephine (ANNE HATHAWAYOVÁ) a trošku neohrabanej Američanke Penny (REBEL WILSONOVÁ) totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze... veľa peňazí. Tieto dve podvodníčky sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní. Elegantná a dokonalá profesionálka Josephine, ktorá je v tomto obore už dlhší čas majsterkou, sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku Penny do tajov zvádzania a okrádania mužov.
S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. Potom im ale cestu skríži sympatický a predovšetkým veľmi bohatý Thomas Westerburg (ALEX SHARP). A zrazu sa zo žiačky stane vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia?

Elegantná a dokonalá Josephine a neohrabaná Penny sú dve profesionálne podvodníčky, ktoré pôsobia v úchvatnom prímorskom mestečku na juhu Francúzska. Josephine Chesterfieldová je okúzľujúca, zvodná Angličanka, ktorá vlastní rozľahlý dom v letovisku Beaumont-sur-Mer a podvádza dôverčivých boháčov zo všetkých kútov sveta. Penny Rustová je trochu neohrabaná a veselá Austrálčanka, ktorá láka z chlapíkov peniaze po baroch v susedstve.
Napriek ich odlišným metódam sú obe skvelé v svojom odbore a trestajú mužov, ktorí ublížili ženám. Nadšená amatérka a dokonalá profesionálka dokážu iskrivo skombinovať všetky svoje štýly a schopnosti, aby oklamali naivného a nechutne bohatého mladého technologického miliardára Thomasa Westerburga.