Kutyil s.r.o. (6)

Kutyil s.r.o. (6)

Záchod

2008 

·  Slovakia

Emese (Michaela Szöcsová) má dilemu – nevie si vybrať medzi dvoma chlapcami, Teodorom a Maximiliánom. horšie však je, že Lajos (Andy Kraus) okupuje toaletu, a Tünde (Viki Ráková) s Emese trpia. Lajos si tam užíva cigaretu, pálenku a najmä relax. A hneď dostane aj skvelý nápad na večernú šou – multifunkčná toaleta pre mužov tri v jednom, kde nebude chýbať stojan na noviny, minibar a popolník. Myslí si, že sa to bude páčiť aj Považanovi (Branislav Bystriansky).
Na generálke rozoberá svoj nápad, ale ustavične ho ruší nový, príliš aktívny požiarnik, ktorý nechce dovoliť, aby bol pri nakrúcaní skutočný alkohol, pretože je to horľavina. A keď zistí, že Lajos si chce aj zapáliť, chce vypnúť prúd. Z požiarnika je nešťastný aj režisér, pretože si musel vyzliecť pulóver, lebo pri pohybe vzniká jeho trením statická elektrina. Režisér však svojim účinkujúcim urobí radosť – dostanú obaja odmenu za vysokú sledovanosť programu.
Lajos síce dodnes nenašiel darček pre manželku, ale domov prichádza s pätnásťtisícovou odmenou a sľúbi, že si za ne môže niečo kúpiť. S Emesiným problémom – ktorého nápadníka si vybrať – sa Lajos obráti na svoju poslednú záchranu, suseda Kohoutka (Ladislav Potměšil). Ich diskusia, ako vždy, dostane absurdné rozmery a skončia pri Sodome a Gomore. Lajosovi sa napokon podarí vraziť do úľa a rozzúrené včely ho napadnú.
S doštípanou tvárou prichádza na večerné nakrúcanie, nezachránia ho ani maskérky. Lajos si však vymyslel geniálne riešenie...