Lovec: Zimná vojna

Lovec: Zimná vojna

Snow White and the Huntsman 2

2016 

·  Action / Adventure / Drama / Fantasy

·  United States

Príbeh sa odohráva v čase, keď ešte Snehulienka nie je na svete a kráľovná Ravenna (CHARLIZE THERONOVÁ) môže bez obáv diskutovať s čarovným zrkadlom, kto je najkrajší na svete. Starosti má len s mladšou sestrou Freyou (EMILY BLUNTOVÁ), ktorá je v jej očiach príliš mäkká a láskavá. Keď ale Freya pri tragickej nehode príde o svoje čerstvo narodené dieťa, premení sa na Ľadovú kráľovnú, ktorej jediným zmyslom života bude dobytie celého sveta.
S týmto cieľom Freya podniká vojenské ťaženia a unáša deti, aby z nich vychovala neľútostných bojovníkov. Medzi regrútmi sa ocitnú Eric (CHRIS HEMSWORTH) a Sara (JESSICA CHASTAINOVÁ), ktorí z radov bojovníkov armády Ľadovej kráľovnej vybočujú nielen svojimi schopnosťami, ale tiež vzájomnou náklonnosťou, čo sa v tejto krajine považuje za najväčší zločin.
Trestom pre Erika je strata Sary a vyhnanstvo. Jedinou cestou, ktorá odtiaľ vedie na slobodu, je cesta vojenskej porážky bývalej veliteľky. Tá sa však chystá zmocniť čarovného zrkadla sestry Ravenny, pretože s ním bude prakticky neporaziteľná. Jedine že by sa Erikovi podarilo ukoristiť zázračné zrkadlo Ravenny ešte pred Freyou...