Dvaja nosáči tankujú super

Dvaja nosáči tankujú super

Supernoses II

1984 

·  Comedy

Mike a Tommy vyhrajú dve unikátne motorky ako stotisíci návštevníci autosalónu. Netušia, že v noci v budove šarapatili zlodeji a z múzea ukradli dva diamanty známe ako Tygrie oči. Keď sa spustilo poplašné zariadenie, zlodejom neostalo nič iné, len korisť ukryť do nádrží motoriek vystavených na prízemí. A to sú práve tie stroje, ktoré Mike s Tommym vyhrali a s ktorými vyrazili na propagačnú jazdu. Netrvá dlho a nosáči majú v pätách prenasledovateľov, ktorí chcú za každú cenu získať diamanty späť. Gangstri netušia, že Mike a Tommy už diamanty nemajú, pretože ich darovali dvom pekným stopárkam. V noci ich prepadnú a vynútia si prísľub, že diamanty vrátia. To však nebude jednoduché a spustí sa kolotoč naháňačiek, zmätkov a bláznivých situácií, ktoré zamotajú hlavy všetkým aktérom.

Dvaja nosatí kamaráti Mike a Tommy sa nevedomky zapletú do ďalšej šlamastiky a nečakane prežívajú nové dobrodružstvá.
Jedného rána si Mike potrebuje uľaviť a zamieri na toalety v budove mestského múzea, kde sa práve koná autosalón. Mike s Tommym predbehnú návštevníkov čakajúcich v rade na výstavu a vbehnú priamo do náručia usporiadateľom. Tommymu, ktorý sa stal stotisícím návštevníkom výstavy, zablahoželajú a dvojici odovzdajú cenu - dve unikátne trojkolesové motorky Super-Trikes MF 1. Podmienka znie, že výhercovia strojov podniknú s nimi okružnú propagačnú jazdu. Kamaráti nadšene súhlasia a vybavení poukážkami na jedlo v podnikoch s hamburgermi a kempingovými zariadeniami sa hneď vydajú na cestu.
Netušia, že predchádzajúcej noci sa štyria lupiči pokúsili ukradnúť z múzea dva diamanty zvané Tigrie oči, oba v hodnote šiestich miliónov mariek, zapožičané zo zbierok maharadžov z Banglore. Polícia však zakročila a dvoch lupičov zatkla. Ďalším dvom sa podarilo oba diamanty nepozorovane ukryť na nádržiach vystavených motoriek.
Netrvá dlho a nosáči majú v pätách prenasledovateľov, ktorí chcú za každú cenu získať diamanty späť. Gangstri netušia, že Mike a Tommy už diamanty nemajú, pretože ich darovali dvom pekným stopárkam. V noci ich gangstri prepadnú a vynútia si od ich prísľub, že diamanty vrátia. Ani to sa však nezaobíde bez naháňačiek, zmätkov a bláznivých situácií, v ktorých sa všetci aktéri ocitnú.