Navždy mladá

Navždy mladá

2013 

·  Comedy / Fantasy / Musical / Romantic

Harper (JANE SEYMOUROVÁ) bola kedysi jednou z najlepších tanečníc a mohla ísť suverénne dobyť a pokoriť muzikálovú Broadway. Zranenie ju však donútilo opustiť svetá reflektorov aj muzikálové pódiá, stala sa choreografkou, vychováva dcéru Mirabellu (SARA PAXTONOVÁ) a pripravuje ju na kariéru tanečnice.
Mirabella, ktorá má byť najväčšou hviezdou matkinej najbližšej produkcie, sa však rozhodla, že z muzikálu odstúpi. Dôvod je jednoduchý - chce sa vydávať! Harper chce dcéru presvedčiť, že pre lásku sa predsa neoplatí vzdávať sa kariéry a zahadzovať životné pracovné príležitosti, tobôž nie pre sobáš so známym plejbojom Marcom (ALEXANDER DiPERSIA), ktorý za to určite nestojí.
Harper letí do Talianska, kde sa má Mirabelle vydávať, aby jej v sobáši zabránila.
Po dlhej ceste sa Harper napije lieku na tlmenie bolesti po dávnom zranení. V čudesnej fľaštičke bol však namiesto lieku čarovný elixír, a ten spôsobil, že Harper omladla o tridsať rokov a vyzerá ako 22-ročné dievča!
Mladá Harper (CHELSEA KANEOVÁ) sa v Taliansku zamieša do svadovného davu ako vzdialená sesternica a pripravuje plán, aby svojej dcére vo vydaji za Marca zabránila. Podarí sa jej to?