Vraždy v Brokenwoode II (Krvavý rúž)

Vraždy v Brokenwoode II (Krvavý rúž)

Blood Pink

2015 

·  Crime / Drama / Mysterious

Mestečko Brokenwood navštívi country hviezda Holly Collinsová so svojou kapelou. Vystúpenie si nedá ujsť ani detektív Mike Shepherd, jej veľký obdivovateľ, a vezme so sebou Jareda Morehua. Počas koncertu Holly oznámi, že rozpúšťa kapelu, pretože sa chystá odísť do Nashvillu. Zjavne tým zaskočí všetkých hudobníkov prítomných na pódiu.
Ráno nájdu Holly Collinsovú mŕtvu vo vani motelovej izby s elektrickou gitarou v ruke. Na zrkadle je rúžom napísaný odkaz a detektívom je jasné, že ide o vraždu. Všetci členovia sprievodnej kapely sú podozriví, keďže ani neskrývali svoj hnev, že im Holly berie prácu. Detektívi začnú rozpletať osobné vzťahy hudobníkov. Užitočné informácie im prezradia verné fanúšičky Celia a Rayleen.
Súčasný partner zavraždenej speváčky Waylon Strings zrazu zmizne a s ním aj jeho 5-ročná dcéra Choosie, ktorú má s huslistkou Lucy. Waylona nájdu v práčovni motela mŕtveho s nožom v hrudníku. Detektív Shepherd musí nájsť nielen malú Choosie a vraha jej otca Waylona, ale aj vraha hviezdnej speváčky country music, Hoolly Collinsovej.