Súboj s rodinou

Súboj s rodinou

Fighting with My Family

2019 

·  Biography / Comedy / Drama / Sport

·  United States, Velká Británie

Saraya Knightová a jej brat Zak, ktorí sa narodili do harmonickej rodiny zápasníkov, sú nadšení zo svojej životnej šance zúčastniť sa konkurzu do WWE - World Wrestling Entertainment. Miesto vo výcvikovom programe najväčšej wrestlingovej organizácie v USA však nakoniec získa len Saraya. Zvolí si umelecké meno Paige, opustí rodinu a čelí novému drsnému svetu celkom sama. Paige musí na svojej ceste za úspechom siahnuť na úplné dno, bojovať za svojich blízkych a nakoniec dokázať svetu, že práve to, čo ju odlišuje od ostatných, by z nej nakoniec mohlo urobiť hviezdu.

Životopisný film o britskej zápasníčke WWE Paige, ktorá vyrastá v bláznivej wrestlingovej rodine a má šancu bojovať v americkej lige.
Saraya (FLORENCE PUGHOVÁ) a jej brat Zak (JACK LOWDEN) Knightovci nežijú v obyčajnej rodine. Otec Ricky Knight (NICK FROST), ktorý zanechal neistú kariéru malého kriminálnika, cestuje po Anglicku ako zápasník, ktorý bojuje v ringu s matkou Juliou (LENA HEADEYOVÁ). Ich podnikaniu sa však nedarí veľmi dobre a mladým tiež nič nevychádza podľa plánu. Na oplátku rodičia aktívne pomáhajú svojim deťom pri výučbe wrestligového zápasenia. Je to veľmi dobrá škola, ktorá sa neskôr oplatí.
V 18-tich rokoch Zak a Raya vstúpia do zápasníckeho šoubiznisu pod menom „Zak Zodiac“ a „Britani Knight“ a dostanú príležitosť zúčastniť sa konkurzu do prípravného tábora pre WWE v USA. V najväčšej americkej wrestlingovej organizácii sa nestretávajú iba s hviezdami ako Dwayne „The Rock“ Johnson, John Cena alebo Mike "The Miz" Mizanin. Ujme sa ich profesionálny tréner Hutch Morgan (VINCE VAUGHN) a pod jeho ochrannými krídlami musia tvrdo trénovať. Šancu vstúpiť do profesionálneho ringu a skutočne bojovať však dostane iba Saraya, ktorá si zvolí umelecké meno Paige, pod ktorým sa preslávi.