Do hlbiny 2

Do hlbiny 2

Into The Blue 2

2009 

·  Action / Adventure / Thriller

·  United States

Odvážni potápači a dobrodruhovia Sebastian (CHRIS CARMACK) a Dani (LAURA VANDERVOORTOVÁ) poskytujú svoje služby klientom na výpravách do morských hlbín pri brehoch havajských ostrovov. Nástrahy zradných havajských útesov poznajú do najmenších detailov, ale v službách svojich nových klientov sa obaja nečakane ocitnú v životnom nebezpečenstve, ktoré zásadne preverí ich potápačské zručnosti, lásku, silu a vôľu k životu.
Sebastian a jeho priateľka Dani vlastnia v Honolulu firmu, ktorá poskytuje turistom sprievodcovské služby pri potápaní pozdĺž neďalekých útesov.
Sebastian vo voľnom čase hľadá španielsku loď San Cristobal, ktorá sa potopila v čase španielskych dobyvateľských výprav a viezla zlatý poklad. Za nálezné by si chcel kúpiť novú loď a s Dani založiť rodinu. Ich priatelia Mace (MICHAEL GRAZIADEI) a Kimi (MIRCEA MONROE) majú spolu veľmi zložitý vzťah.
Sebastianove služby si najmú noví klienti Carlton (DAVID ANDERS) a Azra (MARSHA THOMASONOVÁ), ktorí tiež údajne hľadajú loď San Cristobal. Po náleze niekoľkých artefaktov sa zdá, že objav vraku majú na dosah. Carlton sa však prizná, že pracuje pre bohatého prepravcu, ktorý v tunajších vodách stratil dva kontajnery s bližšie nešpecifikovaným tovarom. Ak ich Sebastian a Dani nájdu, dostanú odmenu pol milióna dolárov. Ak sa im to nepodarí, Carltonovi hrozí smrť, a tým pádom aj životy Sebastiana a Dani budú v ohrození.
Dohodnú sa, že kontajnery nájdu, zinkasujú peniaze a s činnosťou nájomných potápačov skončia. Keď však neskôr zistia, že jeden z kontajnerov obsahuje zariadenie pre odpálenie atómových hlavíc, pre Dani a Sebastiana sa začína boj o holý život.