Zámena manželiek

Zámena manželiek

Výměna manželek XII / 14.10.2021, 08:25

2005 

·  Czech Republic


14.10. 08:25

Ako si poradí doktorka Lenka v domácnosti so siedmimi deťmi? Bude si Věra rozumieť s excentrickým profesorom Rostislavom v rodine s jedným dieťaťom?
V ďalšej Zámene manželiek sa predstaví rodina z Opavy, ktorú tvoria Lenka (35), Rostislav (42) a maličká Eleonora (4 mesiace). Na druhej strane sa diváci zoznámia s Věrou (48), Petrom (47), synmi Arnoštom (11), Šimonom (15) a dcérami Ellenou (10), Bárou (9), Mariou (15), Kateřinou (15), Bárou (17), ktorí žijú v centre malého mesta Lovosice.
Rodinu z Opavy prihlásil do Zámeny manželiek Rosťa, hlavným dôvodom bola recesia, ale aj finančná odmena. Rosťa je docent na vysokej škole, ktorý zbiera zbrane a chová hady. Druhú rodinu prihlásila do Zámeny manželiek Věra. Hlavne preto, aby ukázala, ako funguje rodina s toľkými deťmi. Niektoré majú v pestúnskej starostlivosti.
Toľko detí bude veľkým prekvapením pre náhradnú manželku a mamičku Lenku, ktorá zo začiatku nebude veriť vlastným očiam. Postarať sa o toľko detí rozhodne nie je jednoduché. Lenka sa totiž doma stará len o jedno bábätko. Teraz musí variť v obrovských hrncoch, do toho stíhať upratovanie a celkový chod domácnosti. Ako takýto nápor zvládne?