Policajné prípady

Policajné prípady

Policajné prípady / 30.11.2021, 14:55

2017 

·  Drama / Reality

·  Slovakia


30.11. 14:55

Autobusový zájazd
Polícia pri obchôdzke objaví plačúcu Justínu (71). Bola s manželom Gustávom (72) na zájazde a ten ju po hádke nechal v cudzom meste samú. Odišiel preč aj so zájazdom. Polícia kontaktuje napriek Justíninej nevôli autobusovú spoločnosť. Šofér Patrik (33) tvrdí, že v autobuse sa nenachádza ani Gustav. Polícia sa s vystrašenou Justínou vydá do reštaurácie, kde prebehla hádka. Objavia tam Gustáva, ktorý rovnako ako Justína nadobudol dojem, že ho po hádke opustila.

Streľba v centre voľného času
V centre voľného času postrelil Maroš (13) airsoftovou zbraňou rómske dievčatko Majku (11). Polícia nájde Maroša zavretého na záchode. Majke ublížiť nechcel, no vysmievala sa mu ako tancuje. Po príchode Marošovho otca Borisa (32) vysvitne, že práve on dal Marošovi zbraň, pretože centrum začali navštevovať podľa jeho slov neprispôsobiví občania a cudzinci. Polícia predvolá oboch na policajnú stanicu a napomenie Borisa, aby sa vyhol xenofóbnym rečiam.

Podzemné parkovisko
Imrich (41) nahnevane tlčie do parkovacieho automatu. Automat mu zožral parkovací lístok, obslužný personál nikde a on sa nevie dostať z parkoviska. Manažérka parkoviska Lenka (34), Imrichová sestra, ho obviňuje, že je klamár a nezaplatil za parkovné. Navyše sa zdá, že keď chcel odísť bez platenia ublížil zamestnankyni Zuzane (53), po ktorej zostali na zemi stopy krvi.

Obetavá dcéra
Monika (16) zavolá políciu, lebo jej kamarátka Elena (16) je držaná proti vôli v byte s dvomi chlapcami. Policajti v byte objavia sporo odetú Elenu s Marekom (18) a Samom (18). Elena tvrdí, že sa nič nedeje, na čo ju Monika vyzýva, aby povedala pravdu. Do bytu prichádza privolaná Elenina mama Viera (44), ktorá v Marekovi spoznáva syna jej šéfa.