Dedičstvo (Biologický otec)

Dedičstvo (Biologický otec)

Biologický otec

Drama

·  Slovensko

Biologický otec
Marcela uteká z hotela po tom, čo Ronaldo skolaboval, skôr než stihli spolu niečo mať. Stretne Martina a požiada ho o pomoc. Martin podá sexuálne vysilenému Ronaldovi infúziu, pretože je dehydrovaný a dohovára mu, že by nemal Janu podvádzať. Ronaldo sa chváli, že teraz má rozrobené tri ženy.
Keď Lydka znova strávila intímne chvíle s Ronaldom, doma odmieta sex s Tónom, ktorý ju už začína podozrievať z nevery.
Opilec a násilník Karol prosí farára o pomoc, aby dostal späť svojho syna. Farár mu sľúbi pomoc pod podmienkou, že prestane piť a ide s ním k starostovi po Peťka. Júlia mu dieťa musí dať aj napriek svojej vôli. Andrej jej však sľúbi, že sa postará, aby mu nikto neublížil. Ponúkne Karolovi prácu na obecnom úrade, čo sa, samozrejme, nepáči Zdenke.
Ronaldo chce od doktora predpísať liek, aby už pri sexe nekolaboval. Doktor mu nakáže trojdňovú sexuálnu abstinenciu.
Gabo povie Danovi všetko, čo zistil o Milanovi, Karolínkinom biologickom otcovi. Milan sa zjaví na majeri a žiada Ďura, aby mu dal Karolínku. Ďuro súhlasí, ale musia si najprv nájsť k sebe cestu. Milan neodolá a prihovorí sa Karolínke. Dano sa hnevá na Ďura, že ju chce dať takému tyranovi.
Irena a Lajo povedia Martinovi a Lucii, že Gabo vyhodil Laja z družstva. Lucia sľúbi, že sa prihovorí u Dana. Dano za to vynadá Gabovi pred Rudom. Irena sa v samoobsluhe pustí do Janky a prezradí jej, že Martin chodí s Luciou. Jana sa nahnevá a ide si to hneď s Luciou vybaviť.