Deuce Bigalow: Dobrý striptér

Deuce Bigalow: Dobrý striptér

Deuce Bigalow 1

1999 

·  Comedy

·  USA

Deuce Bigalow (Rob Schneider) je milovníkom rybičiek a profesionálnym čističom akvárií bohatých zákazníkov. Hoci je dobrákom od kosti, súčasne aj smoliarom par excellence. V jeho živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. Jedného dňa sa však zdá, že karta sa zázračne obracia.
Deucea si totiž najme na ochranu, obranu, údržbu bytu a ošetrovanie vážne chorej vzácnej rybičky nebezpečný a v podsvetí dobre si stojaci gigolo Antoine Laconte (Oded Fehr). Hoci si Deuce myslí, že tých štrnásť dní, čo bude jeho klient niekde ďaleko, opak je pravdou. Všetko sa mu veľmi rýchlo vymkne z rúk.
Akvárium je zničené, byt okrem stropu tiež, rybičky prežívajú v tých najrozličnejších nádobách a smoliarsky Deuce neúnavne pracuje na tom, aby bola katastrofa ešte horšia. Keď sa mu všetko podarí odviesť k totálnemu zničeniu, je mu jasné, že to neprežije, ak všetko neuvedie do pôvodného stavu.
A na to, pravdaže potrebuje peniaze. Veľa peňazí. Ponúka sa výhodná šanca s Antoineovou nedočkavou klientkou. Že by zaskočil za svojho chlebodarcu aj v jeho „biznise“? A prečo nie, povie si Deuce, stanoví si za svoje sexuálne služby „horentný“ poplatok desať dolárov a vyrazí do terénu.
Čoskoro si nájde svojho pasáka T. J. Hicksa (Eddie Griffin) a s ním získa aj okruh stálych zákazníčok. Že až na jednu výnimku žiadna z nich nespĺňa ani len najzákladnejšie podmienky príťažlivosti, je jasné.
Tou výnimkou je pôvabná a naivná mladá Ruth (Amy Poehlerová) so skrytým handicapom, do ktorej sa – ako inak – dobrák Deuce rýchlo zaľúbi. Cesta k čistému vzťahu však nie je vonkoncom ľahká, pretože do života sa smoliarovi Deuceovi ustavične mieša sexuálne frustrovaný policajný detektív Chuck Fowler (William Forsythe), ktorý chce konečne zatknúť Antoinea, klientky a – pravdaže – aj pomstychtivý Antoine...