Teória veľkého tresku

Teória veľkého tresku

S06E19 - Přeorganizování kumbálu

12.9. 12:35
HBO 2
20 minút
2013
USA Komédia / Romantický

Howard s Bernadette pořádají večeři. Nejvíce si ji užije Sheldon, který se pustí do reorganizace kumbálu, ve kterém objeví neotevřený dopis od Howardova otce...(TV Prima)

Viac informácií
S06E05

Holografická stimulace

18.9. 12:50, Dajto, 25 minút

Holografická stimulace

Všetci sú už otrávení z toho, že Howard do akejkoľvek konverzácie vsunie informáciu, že bol vo vesmíre. U Stuarta sa bude konať párty, ktorú chce Raj sponzorovať.(TV Markíza)

S06E06

Výmaz pasáže

18.9. 13:15, Dajto, 30 minút

Výmaz pasáže

Sheldon je nadšený, že má tú česť hrať online hru s takým veľkým mozgom, ako je Stephen Hawking. Penny sa vráti do školy a zdráha sa to povedať Leonardovi.(TV Markíza)

S06E07

Párové dilema

19.9. 12:55, Dajto, 30 minút

Párové dilema

Sheldon natáčí další epizodu Zábavných vlajek a pozve Willa Wheatona. Amy Willa zpoza kamery neustále komanduje. Pohádají se a Sheldon musí rozhodnout, komu dá za pravdu.(TV Prima)

S06E08

Záhada čísla 43

19.9. 13:25, Dajto, 25 minút

Záhada čísla 43

Leonard začne žiarliť na Penny, keď zistí, že si rozumie so svojim spolužiakom a počas učenia ju začne špehovať cez dvere.(TV Markíza)

S06E09

Konflikt s parkovacím místem

20.9. 13:00, Dajto, 25 minút

Konflikt s parkovacím místem

Mezi Sheldonem a Howardem vypukne konflikt. Jablkem sváru se stane parkovací místo, o které z rozhodnutí univerzity Sheldon přijde a Howard ho získá.(TV Prima)

S06E10

Technika vykuchání ryby

20.9. 13:25, Dajto, 30 minút

Technika vykuchání ryby

Howard má večerať s rodičmi Bernadette a vôbec sa na to neteší. Predovšetkým so svokrom nemá nič spoločného. Amy ochorie a Sheldon sa o ňu musí, napriek veľkej nechuti, starať.(TV Markíza)

S06E12

Metafora o vaječném sendviči

21.9. 13:05, Dajto, 30 minút

Metafora o vaječném sendviči

Sheldonovi sa nepáči predstava, že jeho asistentka si robí zálusk na Leonarda. Bola predsa zamestnaná na to, aby skúmala jeho geniálnosť!(TV Markíza)

S06E13

Expedice do Bakersfieldu

21.9. 13:35, Dajto, 30 minút

Expedice do Bakersfieldu

Kluci se vypraví na sraz fanoušků komiksů do Bakersfieldu. Cestou dostanou skvělý nápad. Vyfotí se v kostýmech postav ze Star Treku v poušti! Někdo jim však ukradne auto.(TV Prima)

S06E14

Kripke-Cooperova inverze

22.9. 12:55, Dajto, 25 minút

Kripke-Cooperova inverze

Sheldon je donútený spolupracovať s Kripkem na žiadosti o grant a zistí tak nečakanú vec, ktorá ho úplne rozhodí. Rajovi a Howardovi sa zapáči nápad vlastniť akčnú figúrku, ktorá sa im podobá.(TV Markíza)

S06E15

Kritické dopady vyzrazení zápletky

22.9. 13:20, Dajto, 30 minút

Kritické dopady vyzrazení zápletky

Sheldon Leonardovi vyzradí zápletky z knížek o Harrym Potterovi a tomu dojde trpělivost s jeho neomalenými sobeckými způsoby. Rozhodne se přestěhovat se k Penny, která z toho ale není nadšená.(TV Prima)

Podobné tituly

Priatelia
Dva a pol chlapa
Mladý Sheldon
Krok za krokom
2 baby na mizine

O programe

česky, anglicky
2013
USA Komédia / Romantický

Sheldon, Leonard, Rajesh a Howard sú štyria mladý, veľmi inteligentní fyzici. Majú však jeden veľký problém a tým je nadväzovanie sociálnych kontaktov. Sheldon, ktorý má IQ 187, je profesorom už od svojich 18 rokov. Má dva tituly a jeho záľubou je fyzika. Napriek tomu však nechápe, čo je to irónia a sarkazmus. Leonard, ktorý má IQ 173, je na tom o niečo lepšie, tiež mu však robí problém niekoho “zbaliť”. Rajesh je Ind, a patrí medzi vedeckú špičku v astrofyzike, napriek tomu nedokáže v prítomnosti ženy otvoriť ani len ústa. Howard je na tom spomedzi svojich priateľov najlepšie. Osloví každú ženu úplne bez problémov, každá ho však odmietne a nepomôže mu ani fakt, že rozpráva plynulo niekoľkými jazykmi. Do života tejto vedeckej štvorice vstupuje očarujúca Penny. Penny sa nasťahuje do bytu oproti Sheldonovi a Leonardovi a čoskoro sa s nimi spriatelí. Napriek tomu, že Penny nemôže inteligenciou konkurovať žiadnemu z “vedátorov”, má neuveriteľný šarm a dokáže to, čo žiaden zo štyroch priateľov – viesť normálny rozhovor.

Tvorcovia

Anthony Rich

Hrajú

Mayim Bialik, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Melissa Rauch