Meet Prince Charming

Meet Prince Charming

15.3. 08:25
AMC
105 minutes
2002
United States Romantic

Samantha Feldová (Tia Carrere) a Jack Harris (David Charvet) sú susedia, ktorí príliš dobre nevychádzajú a neznášajú sa. Netušia však to, že už sa do seba v podstate zaľúbili prostredníctvom internetu. Už dlhší čas si vymieňajú zaľúbené maily v elektronickej zoznamke. Len prostredníctvom virtuálnej reality totiž obaja mladí a osamelí ľudia našli odvahu nadviazať s niekým priateľstvo. Obaja majú za sebou nevydarené vzťahy Samantha opustila svojho priateľa, nezodpovedného a neverného rockera, Jack sa nedávno rozviedol. Obaja milujú svoje mesto a najmä Manhattan, miesto, kde sa dá objednať večera až do bytu hoci aj o druhej ráno. Jackovi najväčšmi prekáža Samanthin obrovský pes, ktorý ustavične špiní na jeho noviny, položené ráno pred dverami bytu. Jack pracuje síce ako čašník, ale jeho snom je vydávať noviny, kde by vychádzali príbehy obyčajných ľudí. A keďže témou prvého zamýšľaného článku mali byť zoznamovacie agentúry, hľadá informácie. Tak sa aj zoznámi so Samanthou, ktorá mala v zoznamke ponuku na zoznámenie sa s tromi mužmi. Prví dvaja sa jej zdali otrasní, ale Jack sa jej zapáčil. Vydrží ich virtuálna láska aj skutočné stretnutie? (TV JOJ)

More information
Record

Similar shows

Vanilla and chocolate
I Do (But I Don't)
Second Acts
Zoom In
Big Stone Gap

About show

Czech, English
2002
United States Romantic

Samantha Feldová (Tia Carrere) a Jack Harris (David Charvet) sú susedia, ktorí príliš dobre nevychádzajú a neznášajú sa. Netušia však to, že už sa do seba v podstate zaľúbili prostredníctvom internetu. Už dlhší čas si vymieňajú zaľúbené maily v elektronickej zoznamke. Len prostredníctvom virtuálnej reality totiž obaja mladí a osamelí ľudia našli odvahu nadviazať s niekým priateľstvo. Obaja majú za sebou nevydarené vzťahy Samantha opustila svojho priateľa, nezodpovedného a neverného rockera, Jack sa nedávno rozviedol. Obaja milujú svoje mesto a najmä Manhattan, miesto, kde sa dá objednať večera až do bytu hoci aj o druhej ráno. Jackovi najväčšmi prekáža Samanthin obrovský pes, ktorý ustavične špiní na jeho noviny, položené ráno pred dverami bytu. Jack pracuje síce ako čašník, ale jeho snom je vydávať noviny, kde by vychádzali príbehy obyčajných ľudí. A keďže témou prvého zamýšľaného článku mali byť zoznamovacie agentúry, hľadá informácie. Tak sa aj zoznámi so Samanthou, ktorá mala v zoznamke ponuku na zoznámenie sa s tromi mužmi. Prví dvaja sa jej zdali otrasní, ale Jack sa jej zapáčil. Vydrží ich virtuálna láska aj skutočné stretnutie?


(TV JOJ)

Creators

Brett Parker

Cast

Ian Gomez, Tia Carrere, Drea de Matteo, Vincent Angell, Jason Barbeck, Doug Murray, Boyd Banks, Nia Vardalos, Jennifer Irwin, Hannes Jaenicke, John Kalangis, Peter Flemming, Daveed Louza, Jessica Hopper, David Charvet