The Good Doctor

The Good Doctor

S01E_1 - 1

24.5. 01:25
AXN
40 minutes

Dramatický seriál (2022).

More information
S01E_1

1

1.6. 03:15, AXN, 40 minutes

1

Dramatický seriál (2022).

Available in 1 day
S01E13

Seven Reasons

7.6. 01:20, AXN, 40 minutes

Seven Reasons

Shaun sa zameriava na to, z akých dôvodov ľudia klamú. Jedným z tých, čo podľa neho nehovorí pravdu, je pacientka s popáleninami, ktorú má na starosti spolu s Andrewsom a Jaredom. Nejasné okolnosti sa objavujú aj v prípade doktorky Limovej a Claire, muža s prasknutým aneuryzmom. Claire nie je spokojná s tým, ako sa nemocnica vysporiadala s Coylom. Melendez čelí obvineniu, že kvôli osobným problémom urobil chybu na sále. Shaun by rád obnovil priateľstvo s Glassmanom.(TV Doma)

Available in 1 day
S01E14

She

7.6. 21:00, AXN, 50 minutes

She

Shaun sa viac zoznamuje s novým susedom Kennym. K chirurgickému tímu sa pridáva ambicióznya rezidentka, Morgan Reznícková. Doktori spolu v dvoch tímoch súperia, čí pacient bude spokojnejší s poskytnutou starostlivosťou. Ani jeden z prípadov ale nie je taký jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Prvá skupina rieši bolesť brucha dospievajúceho chlapca, ktorý sa cíti byť dievčaťom. Pacientom druhej skupiny je učiteľ, ovdovený otec dvojčiat, ktorý omdlel v triede a doposiaľ sa liečil sám. Doktor Andrew a jeho žena vyhľadajú pomoc odborníkov, aby si mohli založiť rodinu.(TV Doma)

Similar shows

Lassie Come Home
100% Wolf
Mirror Mirror

About show

Czech, English

A young surgeon with Savant syndrome is recruited into the surgical unit of a prestigious hospital. The question will arise: can a person who doesn't have the ability to relate to people actually save their lives?