The Neighbours

The Neighbours

S04E19 - Grilovačka

18.1. 19:55
Dajto
35 minutes
2018
Slovakia Comedy

Ildikó žiarli na Lászla, lebo v robote je obklopený krásnymi kŕmičkami. On si novú prácu užíva a chce osláviť ešte raz a poriadne svoju 50tku. František sa môže vrátiť na lesnú správu, keď postráži predsedovi počas dovolenky psa a papagája. K narodeninám chce dať Lászlovi darček, obľúbeného speváka, ktorý mu naživo zaspieva, lenže Ildikó si nevie spomenúť na jeho meno. Nie je grilovačka na balkóne nebezpečná? Akého speváka sa im podarí zohnať? Prídu gratulovať aj kŕmičky? A ako zapadne pes a vták do spoločnosti?(TV Markíza)

More information
S02E03

Dcéra

2.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Dcéra

Do rodiny sa vracia aj Františkova a Zuzanina dcéra Milka.  František chce Zuzanu prekvapiť a príchod dcéry utají. Nechtiac na neho spadne podozrenie, že sa stretáva s mladou milenkou.(TV Markíza)

S02E04

Vzácna návšteva

3.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Vzácna návšteva

František sa nechal oklamať podvodníkmi a z bytu im vymontovali všetky okná, no nové nedoniesli.  Musí vyriešiť, ako usporiadať večeru so šéfom, ktorý má k ním prísť na návštevu. Dostane nápad – vymenia si s Lászloom byty. Lászlo sa ako dobrý sused a kamarát obetuje napriek tomu, že má chrípku a prievan v byte mu len priťaží.(TV Markíza)

S02E05

Prvý apríl

6.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Prvý apríl

František sa teší z nového služobného auta. Radosť mu prekazí správa, že dcéra Milka je možno tehotná. V koši totiž so Zuzanou našli pozitívny tehotenský test.  Ildikó a László vyzvedajú, či má syn Gergely priateľku.  Nie sú spokojní s jeho výberom. Všetci štyria rodičia sa dohodnú, že by mohli dať svoje deti dokopy.(TV Markíza)

S02E06

Veľká noc

7.2. 12:10, Markíza, 45 minutes

Veľká noc

František organizuje vo veľkom plán veľkonočnej šibačky. Mužské osadenstvo je tento rok posilnené o Gergelyho. Ženy pripravujú protiútok – rozhodnú sa odstaviť v celom dome vodu a schovať sa u susedy Marty.(TV Markíza)

S02E07

Prsteň

8.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Prsteň

Františkova dcéra Milka má meniny a otec jej ako darček pripraví pekný prsteň.  László sa však dovtípi, že prsteň je darček pre Ildikó a zachváti ho žiarlivosť – žeby si začal ako riaditeľ so svojou sekretárkou? Poradcu mu robí skúsená susedka Marta.(TV Markíza)

Available in 45 minutes
S02E08

Posteľ

9.2. 12:10, Markíza, 45 minutes

Posteľ

František zohnal pre dcéru Milku novú posteľ.  Má však problém – očakávaná záloha z výplaty mu nestačí na doplatok za privezenie a zmontovanie postele. Idikó trápi podozrenie, že syn Geregly sa zaplietol so susedou Sladkou, ktoré ho láka do svojho bytu a rozhodne sa celú situáciu vyšetriť.(TV Markíza)

Available in 1 day
S02E09

Rozvod part, 1. časť

10.2. 12:10, Markíza, 45 minutes

Rozvod part, 1. časť

Zuzana opäť raz nemá radosť, že sa k nim chystá na návštevu Františkova matka. Tentoraz vo výnimočnej situácii – Františkovi rodičia sa po rokoch manželstva chcú rozviesť.  László  sa trápi otázkou výberu partnerky pre syna Gergelyho .(TV Markíza)

Available in 4 days
S02E10

Rozvod part, 2. časť

13.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Rozvod part, 2. časť

František vymýšľa plán ako dať rodičov opäť dokopy. Jeho pokus sa nešťastne skríži s Lászlovou aktivitou zblížiť Geregelyho a Milku a na schôdzke naslepo sa stretnú Gergely a Lászlova mama. Je to len začiatok splete nedorozumení.(TV Markíza)

Available in 5 days
S02E11

Deň matiek

14.2. 12:10, Markíza, 45 minutes

Deň matiek

Ildikó musí odísť na služobnú cestu a ťažko sa jej lúči s Lászlom. František dostane za úlohu postrážiť mamu Ildikó, ktorá je popletená a hovorí jedine po maďarsky.  Zuzana čelí komplimentom svojho šéfa, ktorý jej pod rúškom kariérneho postupu dáva neslušné návrhy.(TV Markíza)

Available in 6 days
S02E12

Dieťa

15.2. 12:10, Markíza, 40 minutes

Dieťa

László je celý nesvoj, že Ildikó so Zuzanou sa chystajú na dámsku jazdu., chcú si na víkend vyraziť. František sa teší na chvíle slobody a pripravuje typický chlapský  program  - veľa piva, filmy na dvd a pukance pri televízore. Ich plány skríži suseda Marta, ktorá ma na starosti kamarátkino dieťa.(TV Markíza)

About show

slovensky slo
2018
Slovakia Comedy

While married couples live side by side, but temperament, opinions and ways of life are quite different. They experience humorous situations based on misunderstandings and coincidences that life brings.

Creators

Miloslav Volný, Peter Marcin

Cast

Igor Šebesta, Andy Kraus, Adam Ďurica, Zuzana Tlučková, Peter Marcin, Viki Ráková, Marta Sládečková, Dominika Richterová