The Neighbours

The Neighbours

S04E25 - Dovolenka

25.1. 01:30
Dajto
35 minutes
2018
Slovakia Comedy

Je tu čas dovoleniek a všetci vyrážajú za oddychom. Lenže Lászlovo auto sa pokazí. Presvedčia Františka a Zuzanu, aby ich odviezli cestou do Chorvátska na Balaton? Zmestia sa všetci do jedného auta, keď Marta nečakane pristane v Budapešti a cestou stretnú aj stopujúcu Andrejku? A kto postráži Františkov byt a Andrejkinho králika?(TV Markíza)

More information
S01E16

Vianoce

30.1. 12:10, Markíza, 40 minutes

Vianoce

Vianočného zhonu majú naši Susedia už vyše hlavy, a to sa odráža aj na prípravách, ktoré vrcholia. Na Štedrý deň majú László a František trápenie s kaprom, ktorý nie je v najlepšej kondícii, príliš malým stojanom na veľký stromček a s vypálenými ozdobnými žiarovkami. František a Zuzana chcú stráviť večer romanticky vo dvojici a robia všetko preto, aby sa vyhli návšteve príliš družných susedov Lázslóa, Ildikó a Marty. Na sviatky pricestuje aj mama Ildikó, ktorá je už stará a viac než popletená. V úlohe "Aňuci" sa predstaví herečka z Jókaiho divadla v Komárne Aranka Szentpétery. Podarí sa Susedom zladiť svoje vianočné zvyky a prežiť sviatky v pohode a mieri?(TV Markíza)

About show

slovensky slo
2018
Slovakia Comedy

While married couples live side by side, but temperament, opinions and ways of life are quite different. They experience humorous situations based on misunderstandings and coincidences that life brings.

Creators

Miloslav Volný, Peter Marcin

Cast

Danica Jurčová, Andy Kraus, Eva Matejková, Kristína Barancová, Karol Horváth, Zuzana Tlučková, Peter Marcin, Viki Ráková, Marta Sládečková, Dominika Richterová