The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

S10E02 - The Military Miniaturization

25.1. 15:15
Dajto
30 minutes
2016
United States Comedy / Romantic

Zatímco se pánové chystají na schůzku s armádou, Penny prozradí něco, co neměla...(TV Prima)

More information
S10E13

The Romance Recalibration

1.2. 14:15, Dajto, 25 minutes

The Romance Recalibration

Penny zažíva drobnú vzťahovú krízu. Má pocit, že sa Leonard už nesnaží tak, ako predtým. Na romantický víkend v kúpeľoch preto namiesto neho vezme Amy. Leonarda to mrzí, preto sa za ňou spolu so Sheldonom vypravia, aby to vyriešili. Sheldon im navrhne, že by im mohla pomôcť dohoda spolužijúcich a Leonard s Penny nakoniec súhlasia a nechajú ho, aby im ju spísal.(TV Markíza)

S10E14

The Emotion Detection Automation

1.2. 14:40, Dajto, 20 minutes

The Emotion Detection Automation

Sheldon testuje přístroj na čtení lidských emocí. Odhalí díky němu Leonardovu naštvanost na Penny. A Raj sezve všechny své bývalky, aby mu řekly, proč ho opustily...(TV Prima)

S10E15

The Locomotion Reverberation

2.2. 14:15, Dajto, 25 minutes

The Locomotion Reverberation

Sheldon, Leonard a Howard sú pred dokončením svojho navádzacieho systému pre armádu. Sheldon si myslí, že by mohol byť ešte menší. Leonard preto vytiahne eso z rukáva, a aby sa Sheldona na chvíľu zbavil, venuje mu voucher na riadenie skutočnej lokomotívy. Medzitým sa ale v laboratóriu zastaví plukovník Williams a Sheldonove výpočty ho zaujmú. Chce mať systém tiež menší. Leonard s Howardom musia preto Sheldona presvedčiť, aby sa zase vrátil.(TV Markíza)

S10E16

The Allowance Evaporation

2.2. 14:40, Dajto, 15 minutes

The Allowance Evaporation

Sheldon a Amy majú rande v reštaurácii. Stretnú tam geológa Berta, ktorý tam má zraz so slečnou z internetu. Tá však nedorazí, tak si Bert prisadne k nim a Amy zistí, že vie o tom, že má so Sheldonom sex len raz do roka. Ukáže sa, že Sheldon preberá ich sexuálny život s kadekým. Amy sa naštve a Sheldonovi dôjde, že by nemal s ľuďmi preberať intímne detaily jeho vzťahu s Amy.(TV Markíza)

S10E17

The Comic-Con Conundrum

3.2. 14:15, Dajto, 25 minutes

The Comic-Con Conundrum

Raj si najme Sheldona, aby mu spravoval finance. Jako první opatření mu Sheldon zakáže koupit si lístek na Comic-Con, kam se všichni těší. Otázka je, kdo nakonec pojede...(TV Prima)

S10E18

The Escape Hatch Identification

3.2. 14:40, Dajto, 20 minutes

The Escape Hatch Identification

Raj zháňa bývanie. Ponúknu mu ho hneď Howard s Bernadette aj Penny s Leonardom. Raj si vyberie, že bude bývať u Penny s Leonardom. Z toho je celý nesvoj Sheldon, pretože ide o jeho bývalú izbu. Zavolá preto Leonardovej matke, aby mu ako psychologička povedala, prečo to vníma tak negatívne.(TV Markíza)

S10E19

The Collaboration Fluctuation

4.2. 14:20, Dajto, 25 minutes

The Collaboration Fluctuation

Sheldon a Amy sa prvýkrát púšťajú do profesionálnej spolupráce, ale kvôli ich milostnému vzťahu je kvalita ich výslednej práce veľmi pochybná. Zistia, že možnosť navzájom sa urážať, povzbudzuje ich kreativitu. Penny a Raj sa medzitým zbližujú, kvôli čomu sa Leonard cíti odstrčený.(TV Markíza)

S10E20

The Recollection Dissipation

4.2. 14:45, Dajto, 15 minutes

The Recollection Dissipation

Zatímco se Bernadette obává návratu do práce, Sheldon učiní experiment s prací na dvou projektech současně...(TV Prima)

S10E21

The Separation Agitation

5.2. 14:15, Dajto, 30 minutes

The Separation Agitation

Zatímco Bernadette je nešťastná z toho, že dává přednost kariéře před dítětem, geolog Bert představí partě novou přítelkyni...(TV Prima)

S10E22

The Cognition Regeneration

5.2. 14:45, Dajto, 15 minutes

The Cognition Regeneration

Zatímco Penny zvažuje rozporuplnou pracovní nabídku, Sheldon se v obavě ze stárnutí uchýlí i ke kouzelnickým trikům...(TV Prima)

Similar shows

Aquaman
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The
Wonder Woman
Jumanji (pracovní název)
Sherlock Holmes: A Game of Shadows

About show

slovensky slo
2016
United States Comedy / Romantic

The Big Bang Theory is centered on five characters living in Pasadena, California: roommates Leonard Hofstadter and Sheldon Cooper; Penny, a waitress and aspiring actress who lives across the hall; and Leonard and Sheldon's equally geeky and socially awkward friends and co-workers, mechanical engineer Howard Wolowitz and astrophysicist Raj Koothrappali. The geekiness and intellect of the four guys is contrasted for comic effect with Penny's social skills and common sense.

Creators

Mark Cendrowski

Cast

Josh Zuckerman, Mayim Bialik, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Dean Norris, Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Melissa Rauch