The Neighbours

The Neighbours

E04 - Halászlé

13.3. 03:00
Dajto
35 minutes
2020
Slovakia Comedy

László má pohovor na mestského policajta, ale musí sa postarať aj o Ágostona. V parčíku konečne otvorili bufet a susedov prekvapí, koho tam stretnú. László nakoniec nechá syna na starosť poštárovi. Ten však posunie dieťa bufetárovi, ktorý však tiež nemá čas.  Ildikó nájde dieťa u bezdomovca, ktorý ho vraj aj nakŕmil. Dal mu na obed halászlé z vývarovne. Františkova mamička videla Zuzanu a Martu s počerným fešákom a podozrieva ju z nevery. Ágoston večer veľmi plače, ale nie je to nič výnimočné. Bytovka už podpísala petíciu na sociálny úrad, aby to prešetrili. Čo má Zuzana s počerným fešákom? Nájde sa recept na upokojenie Ágostona?(TV Markíza)

More information
S03E13

Pyramída

19.3. 06:55, Markíza, 40 minutes

Pyramída

László prepadne pyramídovej hre, na ktorú ju nahovorí sused Krajčír. Samozrejme, nachádza sa na najmenej výhodnej pozícii v pyramíde. S Ildikó sa už opájajú vidinou, ako rýchlo zbohatnú. František je racionálny a vysvetlí mu všetky úskalia tohoto podvodu. Susedská závisť je však silnejšia a hre napokon prepadnú všetci. Zháňajú ľudí, ktorí by sa boli ochotní do hry zapojiť. Ako sa to skončí? V tejto časti František lieči ešte aj leguána, ktorý má fixnú ideu, že je praveký jašter...(TV Markíza)

S03E15

Darčeky

15.3. 12:10, Markíza, 45 minutes

Darčeky

František a László majú pred Vianocami starosti, ako navýšiť rodinný rozpočet. Vianoce predo dvermi a peňazí málo. Manželky očakávajú vytúžené darčeky, a tak musia vymyslieť plán, ako si rýchlo zarobiť. Františkovi napadne myšlienka, že by mohli robiť pouličný živý Betlehem a vyberať peniaze od okoloidúcich . Nahovorí na to všetkých Susedov a prípravy sa začínajú, kostýmy sú samozrejme z domácich zdrojov. Menšia hádka vypukne okolo rozdelenia úloh - králi sú až traja, Jozef a Mária len jedna. Ako dopadne tento Františkov projekt?(TV Markíza)

S03E16

Vianoce

16.3. 12:10, Markíza, 40 minutes

Vianoce

Ako každý rok sa Susedia opäť chystajú stráviť sviatky v pokoji a mieri, no nie celkom to vyjde. Prvý konflikt vznikne okolo vianočného stromčeka. František na poslednú chvíľu zoženie aký-taký kus, no stromček záhadne zmizne. Je možné, že by si susedia navzájom kradli? Zuzana má na rozdiel od Ildikó, ktorá varí a vypeká, chuť osláviť sviatky osamote s Františkom. Ako sa nakoniec všetci dohodnú?(TV Markíza)

Similar shows

Horná Dolná
Hoď Svišťom

About show

slovensky slo
2020
Slovakia Comedy

While married couples live side by side, but temperament, opinions and ways of life are quite different. They experience humorous situations based on misunderstandings and coincidences that life brings.

Cast

Andy Kraus, Eva Matejková, Zuzana Tlučková, Peter Marcin, Viki Ráková, Marta Sládečková, Dominika Richterová