Two and a Half Men

Two and a Half Men

S05E14 - Winky-Dink Time

19.3. 23:10
Dajto
25 minutes
2008
United States Comedy / Romantic

Charlie v kaviarni spozná ženu, s ktorou niečo mal, ale jej meno si nepamätá. Jakeovi sa zapáči jej dcéra, a tak idú na dvojité rande.(TV Markíza)

More information
S05E03

Dum Diddy Dum Diddy Doo

15.3. 10:05, Dajto, 15 minutes

Dum Diddy Dum Diddy Doo

Charlieho už unavujú jeho hlúpe priateľky, a tak sa nechá presvedčiť, aby ho Alanova priateľka zoznámila s kamarátkou Lindou- sudkyňou najvyššieho súdu. Charlie je však pri večeri nervózny a všetko pokazí. Nechce priznať porážku a snaží sa s Lindou ešte stretnúť. Zájde to tak ďaleko, že sa nechá zatknúť...(TV Markíza)

S05E04

City of Great Racks

15.3. 10:20, Dajto, 40 minutes

City of Great Racks

Zdá se, že vztah Charlieho a Lindy se zdárně vyvíjí, avšak Charlie začne mít problémy, protože kamkoliv přijde, vidí Rose. Ta se ale přestěhovala do Londýna. Koho tedy vlastně vidí?(TV Nova)

S05E05

Putting Swim Fins on a Cat

16.3. 10:05, Dajto, 20 minutes

Putting Swim Fins on a Cat

Charliemu a Linde prekazí večer Lindin bývalý manžel, ktorý nemôže strážiť ich syna Brandona. Charlie je zo začiatku sklamaný, ale postupne si Brandona obľúbi a dokonca sa ponúkne, že sa mu bude venovať. Pri tejto príležitosti mu spieva pesničky, ktoré zložil pre Jakea, keď bol malý.(TV Markíza)

S05E06

Help Daddy Find His Toenail

16.3. 10:25, Dajto, 35 minutes

Help Daddy Find His Toenail

Charlieho priateľka Linda má dostať ocenenie a Charliemu to nepovie. Ten si myslí, že sa zaňho hanbí a je urazený. Medzitým Jake utečie potajomky na koncert a Alan ho ide hľadať.(TV Markíza)

S05E07

Our Leather Gear Is in the Guest Room

17.3. 10:05, Dajto, 15 minutes

Our Leather Gear Is in the Guest Room

Alan se s bratrem do krve pohádá kvůli misce, která se Charliemu nelíbí a odmítá ji mít ve svém domě. Alan s Jakem se odstěhují k Evelyn. Jak ona, tak její přítel Teddy jsou z toho upřímně nešťastní, a tak společně vymyslí lest, která bratry opět sblíží, a Alan se k Charliemu vrátí.(TV Nova)

S05E08

Is There a Mrs. Waffles?

17.3. 10:20, Dajto, 35 minutes

Is There a Mrs. Waffles?

Charlie začne skládat velmi svérázné písničky pro děti. Mají úspěch a agent pro něj zorganizuje velký koncert. Charlie odmítá, protože má obrovskou trému, které se nedokáže zbavit. Nakonec přijde na koncert opilý, ale děti jsou přesto nadšené.(TV Nova)

S05E09

Shoes, Hats, Pickle Jar Lids

18.3. 10:05, Dajto, 15 minutes

Shoes, Hats, Pickle Jar Lids

Teddy se zasnoubil s matkou Charlieho a Alana. Chystají svatbu. Teddy radí Charliemu, aby se držel dál od jeho krásné dcery Courtney. Charlie to samozřejmě nevydrží.(TV Nova)

S05E10

Kinda Like Necrophilia

18.3. 10:20, Dajto, 40 minutes

Kinda Like Necrophilia

Alan vyčítá Charliemu, že mu kdysi na střední škole přebral dívku. Rozhodne se mu to oplatit a přebere mu současnou přítelkyni, Francouzku Gabrielle. Teprve když je s ní v posteli, zjistí, proč na celou situaci Charlie reagoval tak klidně a bez emocí.(TV Nova)

S05E11

Meander to Your Dander

19.3. 10:05, Dajto, 15 minutes

Meander to Your Dander

Charlie udílí Alanovi rady, jak rychle a bezbolestně ukončit neperspektivní milostný vztah.(TV Nova)

S05E12

A Little Clammy and None Too Fresh

19.3. 10:20, Dajto, 40 minutes

A Little Clammy and None Too Fresh

Rose se vrací z Anglie s dalším ze svých geniálních plánů, jak se dostat blíž k Charliemu.(TV Nova)

Similar shows

Friends
The Big Bang Theory
The Middle

About show

slovensky slo
2008
United States Comedy / Romantic

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Creators

James Widdoes

Cast

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Melanie Lynskey, Carrie Reichenbach, J. Haaseová, Kathryn Gordon, Hayley Erin