The Neighbours

The Neighbours

S02E14 - Maľovanie

19.5. 19:45
Dajto
45 minutes
2007
Slovakia Comedy

U Susedov sa bude maľovať a ako to bude vyzerať? Ildikó má narodeniny a László s Františkom chystajú prekvapenie - vymaľujú nanovo kuchyňu. Zuzana má za úlohu zabaviť Ildikó a dvaja experti sa pustia do práce. Je maľovanie veda, umenie, alebo len čistá remeselná práca? Ako to už u Susedov býva, kým sa dvaja muži dohodnú, profesionál by mal už dávno vymaľované. Ako dopadne tento projekt?(TV Markíza)

More information
S02E10

Rozvod part, 2. časť

22.5. 03:50, Dajto, 30 minutes

Rozvod part, 2. časť

František vymýšľa plán ako dať rodičov opäť dokopy. Jeho pokus sa nešťastne skríži s Lászlovou aktivitou zblížiť Geregelyho a Milku a na schôdzke naslepo sa stretnú Gergely a Lászlova mama. Je to len začiatok splete nedorozumení.(TV Markíza)

S02E15

Alarm

22.5. 07:20, Dajto, 40 minutes

Alarm

Blíži sa spoločná dovolenka. František má obavy zo zlodejov, požiada kutila Lászla aby mu do bytu namontoval bezpečnostný alarm. Ukáže sa, že namontovať ho správne nie je vôbec hračka. Ku Ildikó a Lászlovi nečakane zavíta Geregelyho kamarát z cudziny. V skutočnosti si prichádza po peniaze, ktoré mu je ich syn dlžný.(TV Markíza)

S02E16

Cestovná horúčka

23.5. 07:20, Dajto, 35 minutes

Cestovná horúčka

Prípravy na dovolenku vrcholia.  Ildikó hystericky balí. Zistí sa, že do Talianska sa nedostanú letecky, ale musia si zabezpečiť dopravu sami. Všetci rozmýšľajú, ako rozvrhnúť sedenie v dvoch autách počas dlhej cesty.(TV Markíza)

S02E17

Na dovolenke

24.5. 07:15, Dajto, 40 minutes

Na dovolenke

Posledná časť Susedov sa bude odohrávať na dovolenke, ktorú naši hrdinovia prežijú v Taliansku na Lido di Adriano. Obe rodinky vrátane detí a Františkových rodičov si to spolu užijú, a to doslovne. Budú prekvapení alebo sklamaní?(TV Markíza)

Similar shows

Horná Dolná

About show

slovensky slo
2007
Slovakia Comedy

While married couples live side by side, but temperament, opinions and ways of life are quite different. They experience humorous situations based on misunderstandings and coincidences that life brings.

Creators

Tomáš Jančo, Peter Marcin

Cast

Andy Kraus, Zuzana Tlučková, Peter Marcin, Viki Ráková