Two and a Half Men

Two and a Half Men

S11E07 - Some Kind of Lesbian Zombie

26.5. 11:05
Dajto
20 minutes
2013
United States Comedy / Romantic

Alan s Waldenom narazia v bare na dve krásne dievčatá, ktoré pracujú v zábavnom parku ako princezné. Lyndsey začne žiarliť...(TV Markíza)

More information
S01E01

Pilot

10.6. 11:00, Dajto, 25 minutes

Pilot

Skladateľ hudby k reklamám Charlie žije spokojným životom slobodného mládenca vo svojom dome priamo pri pláži v Malibu, a práve keď si užíva s jednou zo svojich početných známostí, objaví sa u neho jeho mladší brat Alan, ktorého z domu vyhodila jeho žena Judith.(TV Markíza)

S01E02

Big Flappy Bastards

10.6. 12:15, Dajto, 30 minutes

Big Flappy Bastards

Alan se snaží urovnat vše s Judith, a tak ačkoliv bydlí u Charlieho, jezdí stále k ní a pomáhá jí s domácími pracemi. Charlie se tak musí postarat o Jakea, což mu činí značné problémy.(TV Nova)

S01E03

Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell

10.6. 12:45, Dajto, 20 minutes

Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell

Jake ochorie a chce ísť za svoju mamou. Alan si začína myslieť, že už stráca okrem manželky Judith i syna Jakea. A tak to idú s Charliem zapiť do baru, kde sa poriadne opijú. A opitý Alan si ide vyriešiť s Judith svoje účty.(TV Markíza)

S01E04

If I Can't Write My Chocolate Song, I'm Going to Take a Nap

10.6. 16:45, Dajto, 30 minutes

If I Can't Write My Chocolate Song, I'm Going to Take a Nap

Charlieho domáca Berta dá výpoveď, pretože jeho brat Alan má stále nejaké pripomienky k tomu, ako pracuje. Alan sa cíti previnilo, a tak sa snaží Bertu nahradiť. Bohužiaľ, jeho plán stroskotá na tom, že Charlie sa stále na niečo sťažuje. Alanovi neostane nič iné, ako priviesť Bertu späť.(TV Markíza)

S01E05

The Last Thing You Want Is to Wind Up with a Hump

10.6. 17:15, Dajto, 30 minutes

The Last Thing You Want Is to Wind Up with a Hump

Charlie sa vracia skoro ráno domov. Miesto toho, aby šiel spať, musí ísť s Jakeom na futbal. Tu spozná peknú matku jedného Jakeova spolužiaka a dohovorí si s ňou rande. Alana medzitým chcú uloviť dve matky dvoch detí...(TV Markíza)

Available in 20 hours
S01E06

Did You Check with the Captain of the Flying Monkeys?

11.6. 16:45, Dajto, 30 minutes

Did You Check with the Captain of the Flying Monkeys?

Evelyn pozve Alana a Charlieho na večeři se svým novým partnerem Tommym. Bohužel pro Charlieho se ukáže, že Tommyho dcera Olivia je žena, s níž si Charlie několikrát vyšel, ale pak ji bez jakéhokoliv vysvětlení opustil. A přesně stejná situace nastane i ve vztahu Evelyn a Tommyho. Evelyn je z toho velmi smutná a Alan s Charliem se jí jako správní synové snaží zvednout náladu.(TV Nova)

Available in 20 hours
S01E07

If They Do Go Either Way, They're Usually Fake

11.6. 17:15, Dajto, 30 minutes

If They Do Go Either Way, They're Usually Fake

Jake nakreslí obrázok zadku Charlieho priateľky. To sa Alanovi vôbec nepáči. Charlie medzitým radí Judith, ako zvládnuť situáciu a na Charlieho prekvapenie k nemu začne Judith chodiť pre rady. Zoznamuje sa aj s Charlieho priateľkou a začínajú spolu tráviť čas. Alan žiarli...(TV Markíza)

Available in 1 day
S01E08

Twenty-five Little Pre-pubers Without a Snoot-ful

12.6. 16:45, Dajto, 30 minutes

Twenty-five Little Pre-pubers Without a Snoot-ful

Jakeova třída připravuje hudební show na téma průmyslová revoluce. Alan s Judith poprosí Charlieho o pomoc. Ten se nejprve zdráhá, ale později najde v přípravě hudebních čísel zalíbení a bravurně zvládne do "průmyslové revoluce" zakomponovat mnoho ze svých reklamních sloganů.(TV Nova)

Available in 1 day
S01E09

Phase One, Complete

12.6. 17:15, Dajto, 30 minutes

Phase One, Complete

Jedna z mnoha Charlieho přítelkyň na jednu noc Wendy se spřátelí s Jakem. Charliemu se to nezamlouvá, protože si myslí, že Wendy využívá Jakea k tomu, aby se dostala blíž k němu a posunula jejich přátelství na vyšší úroveň. Pravda je však poněkud jiná.(TV Nova)

Available in 2 days
S01E10

Merry Thanksgiving

13.6. 16:50, Dajto, 25 minutes

Merry Thanksgiving

Charlie se dozví, že jeho bývalá přítelkyně Lisa se vdává, a snaží se jí svatbu rozmluvit. Na Den díkůvzdání ji pozve k sobě, aby jí dokázal, že se změnil a že je pro ni ten pravý. Pozve však nejen Lisu, ale i celou rodinu a situace se mu poněkud vymkne z rukou.(TV Nova)

Similar shows

Friends
The Big Bang Theory
2 Broke Girls

About show

slovensky slo
2013
United States Comedy / Romantic

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Cast

Jon Cryer, Ashton Kutcher, Conchata Ferrell, Amber Tamblyn