Priatelia

Priatelia

S08E21 - Kurz vaření

12.9. 16:00
Dajto
30 minút
2002
USA Komédia / Romantický

Reštaurácia, kde pracuje Monica, získala zlé hodnotenie na polievku, ktorú ponúka zákazníkom vo svojom jedálničku. Šéfkuchárka Monica je z toho poriadne zdrvená a rozhodne sa preveriť svoje kuchárske umenie v kurze pre začiatočníkov. Ross ide na rande s dievčaťom, s ktorou sa zoznámil pri nákupe výbavičky pre bábätko. Rachel nečakane začne žiarliť a žiada Rossa, aby nevyhľadával podobné milostné príležitosti. Phoebe pripravuje na pracovný pohovor Chandlera, ktorý má strach, že urobí na vedenie firmy zlý prvý dojem.(TV Doma)

Viac informácií
S09E19

Jak Rachel snila

27.9. 15:40, Dajto, 30 minút

Jak Rachel snila

Rachel přemluví Joeyho, aby ji vzal s sebou na natáčení seriálu, v němž hraje. V noci se pak Rachel zdá romantický sen, kde v jakémsi seriálu vystupuje jen ona s Joeym. Je z toho zmatená a jde se poradit k Monice, jak se má k Joeymu chovat. Moničino kuchařské umění přitahuje do restaurace, ve které pracuje, spoustu hostů. Phoebe navrhne, že zájemcům o místo uvnitř zpříjemní dlouhé čekání hrou na kytaru a svým zpěvem.(TV Nova)

S09E20

Seriálový večírek

30.9. 15:40, Dajto, 30 minút

Seriálový večírek

Ross se seznámí s krásnou kolegyní a paleolontoložkou Charlie Wheeler, na které může oči nechat.(Netflix Cz)

S09E21

Test plodnosti

30.9. 16:10, Dajto, 35 minút

Test plodnosti

Ross sa nedokáže vyrovnať s tým, že sa mu páči Charlie, o ktorú rovnako silný záujem prejavuje aj Joey. Rachel dostane poukážku na masáž do známeho reťazca masážnych salónov, ale Phoebe ju žiada, aby ju nevyužila. Rachel síce na oko súhlasí, neskôr však zisťuje, že Phoebe pracuje práve v jednej pobočke propagovaných masážnych salónov. Monica a Chandler chcú na klinike podstúpiť testy plodnosti a pritom tam stretávajú Janice.(TV Doma)

S09E22

Dárce

1.10. 15:50, Dajto, 30 minút

Dárce

Keď sa Monica s Chandlerom dozvedia o malej šanci na normálne počatie, začnú hľadať vhodného kandidáta, ktorý by vypomohol s Moniciným oplodnením. Phoebe nevie, čo si má obliecť na večierok, kde sa má stretnúť s bývalým priateľom Mikom. To netuší, že sa tam stretne s Davidom, ktorý pred rokmi odišiel do Ruska. Rachel nemá moc v láske Charlie, pretože sa jej tiež páči Joey. Ross tvrdo pracuje na nudnej prednáške, ktorú má predniesť na paleontologickom kongrese.(TV Doma)

S09E23

Na Barbadosu – 1. část

1.10. 16:20, Dajto, 45 minút

Na Barbadosu – 1. část

Partia priateľov spoločne s Davidom, prichádza na Barbados, kde sa koná paleontologický kongres a Ross má dôležitú prednášku o dinosauroch. Vonku je ale nepríjemné počasie, a tak si nikto nemôže užívať pláže a more. Vlhkosť vzduchu spôsobí, že Monice zkrepovejú vlasy a na hlave má akýsi účes v "afro" štýle. David sa bojí, že bývalému priateľovi Rachel, Mikovi nesiaha ani po členky. Chandler prezradí, že Mike mal veľký strach z manželstva. David chce požiadať Phoebe o ruku a Monica potom napráva Chandlerove zasahovanie do nevyjasnených mileneckých vzťahov.(TV Doma)

S09E24

Na Barbadosu – 2. část

29.9. 16:20, Dajto, 30 minút

Na Barbadosu – 2. část

David chce požádat Phoebe o ruku, ale nečekaně se objeví Mike a předběhne ho. Chandler omylem vymaže Rossovu přednášku z počítače. Ross a Charlie pak celou noc píší novou verzi. Při tom si uvědomí, jak jsou si blízcí. Zamilovaná Rachel chce Joeymu říct, co k němu cítí, ale bohužel ji pokaždé někdo vyruší. Počasí se umoudří v okamžiku, kdy má Ross svou přednášku, na níž se parta přátel nudí.(TV Nova)

Podobné tituly

Teória veľkého tresku
Dva a pol chlapa
Krok za krokom
Mladý Sheldon

O programe

slovensky slo
2002
USA Komédia / Romantický

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Tvorcovia

Gary Halvorson

Hrajú

Rena Sofer, Matthew Perry, Tim Maculan, Courteney Cox, Molly Hagan, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Tucker Smallwood, Jennifer Aniston, Scott Richards