Dva a pol chlapa

Dva a pol chlapa

S09E11 - Krásná přistávací dráha

12.9. 11:00
Dajto
20 minút
2011
USA Komédia / Romantický

Waldenov vzťah so Zoey začína byť vážnejší a konečne sa zdá, že zabudol na Bridget. Tá sa ale objaví uňho doma a povie mu, že ho miluje a chce ho späť. Walden sa okamžite rozhodne skočiť jej späť do náručia.(TV Markíza)

Viac informácií
S10E02

Je to velký pes

20.9. 10:50, Dajto, 15 minút

Je to velký pes

Walden se nedokáže vyrovnat s tím, že Zoey odmítla jeho žádost o ruku. Kromě něj tím trpí i všichni ostatní. Nikdo neví, co udělat, aby se dal dohromady a přestaly jeho zlostné nálady. Nakonec Walden zvolí cestu pomsty a daruje Zoeyině dceři k narozeninám nevychovaného psa.(TV Nova)

S10E04

Ty víš, na co je lízátko

20.9. 11:05, Dajto, 20 minút

Ty víš, na co je lízátko

Waldena navštívi rodinná kamarátka Miss, ktorá je mimochodom hrozne ukecaná. Walden si jej rady mylne vyloží ako flirtovanie a nakoniec zistí, že mu chce Miss dohodiť svoju matku. Medzitým sa domov na pár dní vráti Jake a ten už by u Miss šancu mal ...(TV Markíza)

S10E05

V Amsterdamu se tomu tak neříká

21.9. 10:55, Dajto, 20 minút

V Amsterdamu se tomu tak neříká

Walden pri večeri s Alanom a Lyndsey po dlhšej dobe stretne Zoey, ktorá si už však našla niekoho iného. Lyndsey má o neho starosť, a tak sa rozhodne dohodiť mu niektorú zo svojich kamarátok. Zakaždým to ale skončí príšerne ...(TV Markíza)

S10E06

Fretky, do boje

21.9. 11:15, Dajto, 15 minút

Fretky, do boje

Walden a Rose ďalej pokračujú vo svojom vzťahu a zdá sa, že Walden dokáže byť konečne šťastný a že na Zoey úplne zabudol. Tá mu ale čoskoro zavolá a chce ho späť. Walden ju stále miluje, a tak je ochotný dať ich vzťahu ešte jednu šancu. Rose sa k nemu ale už nasťahovala a Walden sa potýka s dilemou, ako ju čo najmenej bolestne pustiť k vode ...(TV Markíza)

S10E07

Vyhni se čínský hořčici

22.9. 10:40, Dajto, 20 minút

Vyhni se čínský hořčici

Walden, který stále hledá partnerku, se v knihovně seznámí s neúspěšnou krásnou herečkou Whitney a nabídne jí, aby za úplatu předstírala, že je jeho dívka. Whitney hraje roli tak dobře, že se do ní Walden zamiluje. Dívka mu pak oznámí, že je lesba. Jake uteče z vojenské základny, aby se mohl setkat s Missi. Ani tento vztah nedopadne dobře. Missi nakonec utěšuje Waldena.(TV Nova)

S10E08

Něco, co řekl můj gynekolog

22.9. 11:00, Dajto, 20 minút

Něco, co řekl můj gynekolog

Lyndsey zaskočí Alana, keď mu povie, že by chcela vedieť, či má ich vzťah nejakú budúcnosť. Chce, aby sa rozhodol, či ak má podľa neho zmysel vo vzťahu pokračovať, lenže Alan si nie je istý, či je na niečo tak vážne ako je možnosť manželstva pripravený. Walden si kvôli odvozu bicykla požičia Alanovo auto a pri jeho poruche narazí na jednu postarší ženu, ktorá ho chce odviezť na benzínku. Rozhodne sa, že využije to, že o ňom nič nevie, a zahrá sa na normálneho priemerne bohatého človeka ...(TV Markíza)

S10E09

Když čůrám, křičím

23.9. 10:35, Dajto, 20 minút

Když čůrám, křičím

Na scéně se objevuje Alanova bývalá manželka, filmová hvězda Kandi, a chce ho za každou cenu svést. Alan odolává a říká, že má vážnou známost. Kandi ho lstí vláká do hotelového pokoje a na internetu se objeví kompromitující fotografie. Alan marně vysvětluje Lyndsey, že s Kandi nic neměl. Poté se Lyndsey rozhodne, že si to s Kandi vyřídí sama, nakonec spolu skončí v posteli. Walden slaví s Bertou její narozeniny a dá jí košíček plný marihuany. Společně se zhulí a Walden Bertě dává její vysněné auto a říká jí, že se to Alan nesmí dozvědět. Totéž říká v posteli Lyndsey Kandi.(TV Nova)

S10E10

Jednokulčák Johnson

23.9. 10:55, Dajto, 20 minút

Jednokulčák Johnson

Waldenovi začne vadiť, že ho chcú ženy len pre jeho peniaze a nie pre to, aký je človek. Alan mu vnukne nápad, že by si mal vytvoriť identitu, pod ktorou by ho ženy nechceli len pre bohatstvo. Walden si teda začne hovoriť Sam Wilson a hneď pri nákupe oblečenia pre priemerného muža narazí na krásnu predavačku, s ktorou si hneď padne do oka ...(TV Markíza)

S10E12

Vítejte v Alancrestu

24.9. 10:35, Dajto, 20 minút

Vítejte v Alancrestu

Walden chce pomoci Kate rozjet vlastní módní značku, ale aby se neprozradil, musí jít za Alanem a domluvit s ním schůzku, na které by si prohlédl Kateiny návrhy a následně investoval do jejího obchodu sto tisíc dolarů. Walden začíná mít problémy s životem ve lži, ale přiznat Kate se nechce, protože má strach, že by ho opustila. Proto raději trpí.(TV Nova)

S10E13

Vem si pírko a postav se do fronty

24.9. 10:55, Dajto, 20 minút

Vem si pírko a postav se do fronty

Kým Kate je v New Yorku a chystá sa na svoju prehliadku, Walden sa u nej v byte zabíja smútkom. Našťastie ho navštívi Alan a presvedčí ho, že viesť dvojitý život je nad jeho sily a že by mal povedať Kate, kto naozaj je. A tak sa Alan s Waldenom vydávajú do New Yorku ...(TV Markíza)

Podobné tituly

Priatelia
Teória veľkého tresku
Mladý Sheldon
Krok za krokom

O programe

slovensky slo
2011
USA Komédia / Romantický

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek...(oficiální text distributora)

Hrajú

Jon Cryer, Angus T. Jones, Ashton Kutcher, Melanie Lynskey, Judy Greer