Susedia

Susedia

S01E11 - Zámena manželov, 1. časť

12.9. 18:55
Dajto
50 minút
2006
Slovensko Komédia

Pohár trpezlivosti Zuzany a Ildikó pretiekol. Susedka Marta navrhne, ako vyriešiť krízu, keď každý z mužov očakáva od svojej polovičky to, čo  mu nedokáže dať. Manželky si jednoducho vymenia. V úlohe susedky sa predstaví Helena Vondráčková.(TV Markíza)

Viac informácií
S02E06

Veľká noc

19.9. 07:15, Dajto, 35 minút

Veľká noc

František organizuje vo veľkom plán veľkonočnej šibačky. Mužské osadenstvo je tento rok posilnené o Gergelyho. Ženy pripravujú protiútok – rozhodnú sa odstaviť v celom dome vodu a schovať sa u susedy Marty.(TV Markíza)

S02E07

Prsteň

19.9. 07:50, Dajto, 30 minút

Prsteň

Františkova dcéra Milka má meniny a otec jej ako darček pripraví pekný prsteň.  László sa však dovtípi, že prsteň je darček pre Ildikó a zachváti ho žiarlivosť – žeby si začal ako riaditeľ so svojou sekretárkou? Poradcu mu robí skúsená susedka Marta.(TV Markíza)

S02E08

Posteľ

20.9. 07:20, Dajto, 35 minút

Posteľ

František zohnal pre dcéru Milku novú posteľ.  Má však problém – očakávaná záloha z výplaty mu nestačí na doplatok za privezenie a zmontovanie postele. Idikó trápi podozrenie, že syn Geregly sa zaplietol so susedou Sladkou, ktoré ho láka do svojho bytu a rozhodne sa celú situáciu vyšetriť.(TV Markíza)

S02E09

Rozvod part, 1. časť

20.9. 07:55, Dajto, 35 minút

Rozvod part, 1. časť

Zuzana opäť raz nemá radosť, že sa k nim chystá na návštevu Františkova matka. Tentoraz vo výnimočnej situácii – Františkovi rodičia sa po rokoch manželstva chcú rozviesť.  László  sa trápi otázkou výberu partnerky pre syna Gergelyho .(TV Markíza)

S02E10

Rozvod part, 2. časť

25.9. 07:20, Dajto, 30 minút

Rozvod part, 2. časť

František vymýšľa plán ako dať rodičov opäť dokopy. Jeho pokus sa nešťastne skríži s Lászlovou aktivitou zblížiť Geregelyho a Milku a na schôdzke naslepo sa stretnú Gergely a Lászlova mama. Je to len začiatok splete nedorozumení.(TV Markíza)

S02E11

Deň matiek

21.9. 07:55, Dajto, 35 minút

Deň matiek

Ildikó musí odísť na služobnú cestu a ťažko sa jej lúči s Lászlom. František dostane za úlohu postrážiť mamu Ildikó, ktorá je popletená a hovorí jedine po maďarsky.  Zuzana čelí komplimentom svojho šéfa, ktorý jej pod rúškom kariérneho postupu dáva neslušné návrhy.(TV Markíza)

S02E12

Dieťa

22.9. 07:20, Dajto, 30 minút

Dieťa

László je celý nesvoj, že Ildikó so Zuzanou sa chystajú na dámsku jazdu., chcú si na víkend vyraziť. František sa teší na chvíle slobody a pripravuje typický chlapský  program  - veľa piva, filmy na dvd a pukance pri televízore. Ich plány skríži suseda Marta, ktorá ma na starosti kamarátkino dieťa.(TV Markíza)

S02E13

Šváby

22.9. 07:50, Dajto, 30 minút

Šváby

László a Ildikó majú v pláne romantickú nedeľu. Ako to už býva, plán im skrížia susedia František a Zuzana, ktorí vo svojej kuchyni objavili šváby. László berie na seba úlohu veliteľa likvidačnej jednotky. Podarí sa im zbaviť odporného hmyzu a nepokaziť si pritom zvyšok víkendu?(TV Markíza)

S02E14

Maľovanie

23.9. 07:15, Dajto, 40 minút

Maľovanie

U Susedov sa bude maľovať a ako to bude vyzerať? Ildikó má narodeniny a László s Františkom chystajú prekvapenie - vymaľujú nanovo kuchyňu. Zuzana má za úlohu zabaviť Ildikó a dvaja experti sa pustia do práce. Je maľovanie veda, umenie, alebo len čistá remeselná práca? Ako to už u Susedov býva, kým sa dvaja muži dohodnú, profesionál by mal už dávno vymaľované. Ako dopadne tento projekt?(TV Markíza)

S02E15

Alarm

23.9. 07:55, Dajto, 35 minút

Alarm

Blíži sa spoločná dovolenka. František má obavy zo zlodejov, požiada kutila Lászla aby mu do bytu namontoval bezpečnostný alarm. Ukáže sa, že namontovať ho správne nie je vôbec hračka. Ku Ildikó a Lászlovi nečakane zavíta Geregelyho kamarát z cudziny. V skutočnosti si prichádza po peniaze, ktoré mu je ich syn dlžný.(TV Markíza)

Podobné tituly

Horná Dolná
Hoď svišťom
Naši

O programe

slovensky slo
2006
Slovensko Komédia

Na základe diváckej odozvy na krátke scénky v relácii Hurikán, v ktorých sa stretli rodiny Františka Stromokocúra a Lászla Komároma, sa ich tvorcovia a televízia Markíza rozhodli preniesť ich osudy do samostatného komediálneho seriálu. Manželské dvojice síce bývajú vedľa seba, ale temperamentom, názormi a životným štýlom sú si dosť rozdielne. Zažívajú spolu humorné situácie založené na nedorozumeniach a náhodách, ktoré prináša život.

Tvorcovia

Tomáš Jančo, Peter Marcin

Hrajú

Andy Kraus, Zuzana Tlučková, Peter Marcin, Viki Ráková