Chicago Med

Chicago Med

S02E16 - Prisoner's Dilemma

25.1. 01:15
Doma
40 minutes
2017
United States Drama

Dr. Manning sa musí vyrovnať s prípadom, pri ktorom sa potvrdí gravidita žene, ktorá je dlhodobo vo vegetatívnom stave. Medzitým sa Dr. Reeseová zaoberá mladou pacientkou, ktorá je možno mylne umiestnená do psychiatrickej liečebne a April sa musí vyrovnať s problémami v osobnom živote.(TV Doma)

More information
S03E01

Speak Your Truth

1.2. 07:10, Doma, 65 minutes

Speak Your Truth

Dr. Charles sa zotavuje z útoku a ostatní lekári Chicaga Med dúfajú, že človek, ktorý ho postrelil dostane na súde trest, ktorý zaslúži. Medzitým sa Dr. Rhodes musí vyrovnať s novou situáciou nielen v osobnom, ale aj pracovnom živote.(TV Doma)

S03E02

Nothing to Fear

4.2. 10:20, Doma, 45 minutes

Nothing to Fear

Dr. Manningová musí podniknúť extrémne opatrenia, aby pomohla vydesenej tehotnej žene, ktorej dieťa je vo vážnom ohrození života. April sa naštve na Dr. Choia, pretože využíva ich vzťah, aby presvedčil pacienta o potrebe riskantnej procedúry. Dr. Rhodes sa snaží vybalansovať svoj osobný a profesijný život a doktori Charles a Reeseová sa opäť nedokážu zhodnúť ohľadom svojich pacientov na psychiatrii.(TV Doma)

S03E03

Trust Your Gut

2.2. 07:10, Doma, 65 minutes

Trust Your Gut

Nespokojnosť predstavenstva nemocnice s finančnou situáciou spôsobí napätie medzi zamestnancami a ich šéfkou Goodwinovou, ktorú čaká niekoľko ťažkých rozhodnutí. Medzitým sa doktori Charles a Reeseová zaoberajú s pacientom, ktorý verí, že v jeho žalúdku niečo žije. A so zvláštnym prípadom si musia poradiť aj doktori Choi a Halstead.(TV Doma)

S03E04

Naughty or Nice

4.2. 11:05, Doma, 60 minutes

Naughty or Nice

Dr. Charles sa dozvedá o osude muža, ktorý ho postrelil. Dr. Rhodes a Dr. Bekkerová sa počas komplikovanej operácie pohádajú. Medzitým majú Will a Natalie zviazané ruky lekárskou etikou a musia svojej pacientke zatajiť dôležitú informáciu. April a Noah zisťujú, že pracovať spoločne nie je jednoduché, a Goodwinová má opäť na starosti finančné problémy.(TV Doma)

S03E05

Mountains and Molehills

3.2. 07:10, Doma, 65 minutes

Mountains and Molehills

Mladá žena s príznakmi HIV a bez zdravotného poistenia odmieta podstúpiť test, Goodwinová a Dr. Choi sa ju snažia liečiť bez toho, aby plytvali nemocničnými zdrojmi. Will a Natalie pracujú na diagnóze pacientky, ktorej sa rýchlo rozširuje paralýza. Noah sa musí prvýkrát vyrovnať s tým, že mu zomrel pacient a vezme na seba informovanie rodiny. Sarah sa naďalej vyhýba práci kvôli jej rastúcemu strachu z nedostatočného zabezpečenia nemocnice.(TV Doma)

S03E06

Ties That Bind

5.2. 10:20, Doma, 45 minutes

Ties That Bind

Dr. Choi sa snaží diagnostikovať pacienta, ktorý nemá žiadne príznaky a požiada Sarah o psychiatrickú konzultáciu. Tá sa po chvíli cíti ohrozená a agresívnemu pacientovi nastrieka do tváre obranný sprej. Will lieči mladý pár, ktorý chce mať dieťa za každú cenu a Natalie musí informovať pacientku o tom, že ju ako maloletú a bez jej vedomia sterilizovali. Goodwinová a Maggie vymyslia spôsob, ako presvedčiť záchranárov, aby privážali viac pacientov.(TV Doma)

S03E07

Over Troubled Water

6.2. 07:10, Doma, 65 minutes

Over Troubled Water

Dr. Charles sa ocitá pod tlakom, keď vyjadrí svoj názor ohľadom chorého novorodenca, pretože Dr. Choi a Dr. Manningová majú iný postoj a podrobia ho kritike. Dr. Rhodes sa konečne vyrovnáva so svojími vzťahovými problémami. Goodwinová pomáha svojmu bývalému manželovi pochopiť chorobu jeho novej priateľky.(TV Doma)

S03E08

Lemons and Lemonade

6.2. 08:15, Doma, 60 minutes

Lemons and Lemonade

Dr. Choi sa snaží pomôcť žene, ktorá sa vyrovnáva s anorexiou. Dr. Reeseová sa po dvojtýždňovej suspendácii vracia do práce a Dr. Charles ju okamžite vystaví testu. Dr. Rhodes si stojí za svojim názorom, keď je jeden z jeho pacientov násilne premiestnený. Medzitým sa Will zúfalo snaží, aby si ho syn Natalie obľúbil.(TV Doma)

S03E09

On Shaky Ground

7.2. 07:10, Doma, 65 minutes

On Shaky Ground

Dr. Choi a April sa rozhodnú zavolať sociálku po tom, čo zistia, že ich pacient bol zneužívaný. Dr. Manningová a Dr. Halstead sa snažia pomôcť rodine, ktorej hrozí predčasný pôrod. Dr. Rhodes a Dr. Bekkerová sa pripravujú na riskantnú operáciu popredného svetového chirurga a Dr. Charles sa snaží vrátiť Dr. Reeseovú späť do pracovného nasadenia.(TV Doma)

S03E10

Down By Law

7.2. 08:15, Doma, 60 minutes

Down By Law

Dr. Manningová si počas toho, ako na ulici pomáha obeti streľby z auta, silno udrie hlavu. Dr. Rhodes sa dozvie prekvapivé informácie o žene, s ktorou bol na rande. Medzitým sa Dr. Manningová a Dr. Halstead snažia vyriešiť komplikovaný prípad štrnásťročného dievčaťa, ktoré je vydaté za panovačného reverenda. Dr. Charles je frustrovaný, keď Dr. Reeseová neposlúchne jeho príkazy a vystaví sa vážnemu nebezpečenstvu.(TV Doma)

About show

slovensky slo
2017
United States Drama

I love boobs, no matter the size! It's fun to blast on big cans, but I also love to splatter cute little extra-perky tatas with my hot, creamy seed!

Creators

Laura Belsey

Cast

Sophia Bush, Oliver Platt, S. Epatha Merkerson, Marlyne Barrett, Brian Tee, Rachel DiPillo, Jeff Hephner, Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta, Morgan Lily, Torrey DeVitto, Ato Essandoh, Brennan Brown, Courtney Rioux, Colin Donnell, Doris Morgado, Roland Buck III, Cara Greene, Lorena Diaz, Mia Park