Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

19.3. 22:30
Doma
110 minutes
Canada Biography / Crime / Drama

Keď sa 17-ročná Lisa McVeyová (Katie Douglas) vracia v roku 1984 v neskorých nočných hodinách z práce domov, premýšľa o samovražde. Celé roky ju totiž sexuálne zneužíval člen rodiny. V opustených uliciach Tampy Bay na ňu ale čaká sériový vrah Bobby Joe Long (Rossif Sutherland), ktorý ju unesie a niekoľkokrát znásilní. V tej chvíli začne Lisa bojovať o svoj život, ktorého sa ešte pred chvíľou chcela vzdať. Keď sa jej nakoniec podarí prehovoriť únoscu, aby ju pustil na slobodu, čaká na ňu ešte ťažšia úloha – presvedčiť rodinu, úrady a predovšetkým políciu, že jej príbeh, ktorému nikto z nich neverí, je skutočný. (TV Doma)

More information
Record

Similar shows

The Midwife's Deception
Chicago Med
The Resident
9-1-1
Ochránci
New Amsterdam
The Mr. Bean...

About show

slovensky slo
Canada Biography / Crime / Drama

Keď sa 17-ročná Lisa McVeyová (Katie Douglas) vracia v roku 1984 v neskorých nočných hodinách z práce domov, premýšľa o samovražde. Celé roky ju totiž sexuálne zneužíval člen rodiny. V opustených uliciach Tampy Bay na ňu ale čaká sériový vrah Bobby Joe Long (Rossif Sutherland), ktorý ju unesie a niekoľkokrát znásilní. V tej chvíli začne Lisa bojovať o svoj život, ktorého sa ešte pred chvíľou chcela vzdať. Keď sa jej nakoniec podarí prehovoriť únoscu, aby ju pustil na slobodu, čaká na ňu ešte ťažšia úloha – presvedčiť rodinu, úrady a predovšetkým políciu, že jej príbeh, ktorému nikto z nich neverí, je skutočný.


(TV Doma)

Creators

Jim Donovan

Cast

Chris Owens, David James Elliott, Alexandra Castillo, Rossif Sutherland, Megan Fahlenbock, Bruno Verdoni, Robert B. Kennedy, Zach Smadu, Katie Douglas, Kelsey Klippenstein, Shelby Bain