New Amsterdam

New Amsterdam

S02E10 - Code Silver

19.3. 08:15
Doma
65 minutes
2020
United States Drama

Po uzavretí nemocnice sa Helen a Max dostanú do situácie, ktorá by ich mohla stáť život. Lauren musí zabudnúť na svoju bolesť, pretože ju naliehavo potrebuje pacient. Iggy je nútený vyrovnať sa s problémami v manželstve. (Arsenal83)

More information
S02E17

Liftoff

28.3. 01:20, Doma, 40 minutes

Liftoff

Max sa objaví vo virálnom videu „Go Fund Me“, aby vyriešil finančné problémy nemocnice. Floyd slúži v nemocnice posledné zmeny, zatiaľ čo Vijay pomáha bývalému pilotovi vyrovnať sa so svojím životom ako paraplegikom. (Arsenal83)

S02E18

A Matter of Seconds

1.4. 08:15, Doma, 70 minutes

A Matter of Seconds

Keď sa u viacerých pacientov v nemocnici začnú prejavovať podobné, alarmujúce príznaky, Helen a Lauren sa snažia prísť na koreň problému. Iggy sa snaží nastoliť mier medzi rozvedeným párom v nebezpečnej situácii. Medzitým Max spoznáva dieťa so zriedkavým svalovým ochorením a zúfalo sa ho snaží dostať do jedinej kliniky v krajine, ktorá by mu mohla predĺžiť život. (Arsenal83)

Similar shows

CSI: NY
Chicago Med
The Resident
Plameny vášně
9-1-1
Private Eyes
Profesionals, The
Step by Step
The Rookie
The Neighbours

About show

slovensky slo
2020
United States Drama

New Amsterdam čerpal inšpiráciu z Bellevue, najstaršej verejnej nemocnice v Amerike. Hlavným hrdinom je nadaný a očarujúci doktor Max Goodwin, ktorý bol čerstvo zvolený do čela nemocnice. Goodwin je rozhodnutý odstrániť všetku byrokraciu a pokúsiť sa poskytovať špičkovú zdravotnú starostlivosť pre všetkých. Ale ako to môže dosiahnuť práve on? Doktori a ostatný personál už toto všetko počuli mnohokrát. Goodwin však neberie "nie" ako odpoveď, pokúsi sa rozhýbať stojaté vody a vdýchnuť nemocnici nový život. Ide totiž o jediné miesto na svete, ktoré je schopné liečiť pacientov s Ebolou, väzňov z jednej z najhorších väzníc na svete, aj prezidenta USA pod jednou strechou. Chce nemocnicu vrátiť na výslnie a zaistiť jej stále miesto na mape.


(TV Markíza)

Creators

Craig Zisk

Cast

Ryan Eggold, Jocko Sims, JJ Feild, Anupam Kher, Mike Doyle, Janet Montgomery, Tyler Labine, Ashlie Atkinson, Ana Villafañe, Margot Bingham, April Hernandez Castillo, Freema Agyeman, Ivory Aquino, Ken Holmes, Ian Duff, Alejandro Hernandez