Friends

Friends

S02E05 - The One with Five Steaks and an Eggplant

19.5. 21:40
Doma
30 minutes
1995
United States Comedy / Romantic

Priatelia sa rozdelia na dva tábory. Rozháda ich otázka peňazí. Zatiaľ čo sa Rossovi s titulom, Monike ako úspešnej kuchárke a Chandlerovi v office dobre darí, druhá polovica partie má do vrecka o poznanie hlbšie. Joey stále nedostal poriadnu hereckú rolu, Phoebe ako masérka na tom tiež nie je najlepšie a z Rachel dobrá servírka nikdy nebude.(Patrik200s)

More information
S02E20

The One Where Old Yeller Dies

3.6. 15:45, Dajto, 30 minutes

The One Where Old Yeller Dies

Phoebin náhled na svět se hroutí, když se dozvídá, jak opravdu končí animák „Zrzoun“.(Netflix)

S02E21

The One with the Bullies

3.6. 16:15, Dajto, 30 minutes

The One with the Bullies

Rossa a Chandlera začnú v Central Perku šikanovať dvaja chlapíci. Monica si nevie nájsť dobrú prácu šéfkuchárky a tak začne pracovať v tématickom bistre, v ktorom obsluha nosí kostýmy z päťdesiatych rokov. Phoebe sa stretáva so svojim nevlastným bratom, Frankom juniorom.(Patrik200s)

S02E22

The One with the Two Parties

4.6. 15:45, Dajto, 30 minutes

The One with the Two Parties

Všetci priatelia sú v pozore, keď sa na Rachelinu narodeninovú oslavu chystajú obaja jej rodičia, ktorí sú v rozvodovom konaní. Všetko sa zachraňuje tým, že je oslava rozdelená na párty u Joeyho a Chandlera a na párty, ktorú organizuje Monica. Zatiaľčo chalani svoju spoločnosť slušne bavia, Monika svojich hostí nudí k smrti spoločenskými hrami.(Patrik200s)

S02E23

The One with the Chicken Pox

1.6. 21:40, Doma, 30 minutes

The One with the Chicken Pox

Za Phoebe, která má právě plané neštovice, přijede její přítel Ryan. Joey si konečně našel práci, nastupuje u Chandlera ve firmě. Chandler toho ale začíná litovat, protože má pocit, že Joey ohrožuje jeho pracovní pozici tím, že o sobě neustále rozhlašuje různé nesmysly. Monika má dojem, že je její přítel příliš usedlý. Rachel obdivuje námořnickou uniformu, kterou nosí Ryan. Ross pro ni přichystá milé překvapení.(TV Nova)

S02E24

The One with Barry and Mindy's Wedding

1.6. 22:10, Doma, 30 minutes

The One with Barry and Mindy's Wedding

Rachel souhlasí, že bude družičkou na svatbě svého bývalého snoubence.(Netflix)

Similar shows

The Big Bang Theory
Two and a Half Men
The Middle

About show

slovensky slo
1995
United States Comedy / Romantic

Sukničkář Joey (Matt LeBlanc), pošahaná Phoebe (Lisa Kudrow), ukecaný Chandler (Mathew Perry), pořádkem posedlá Monica (Courteney Cox), nejistý Ross (David Schwimmer) a naivní Rachel (Jennifer Aniston) - povedená šestice kamarádů z New Yorku řeší životní trable s humorem sobě vlastním v nejpopulárnějším komediálním seriálu všech dob.(('Butcher'))

Creators

Ellen Gittelsohn

Cast

Brittney Powell, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer, James Michael Tyler, Chris Young, Jennifer Aniston