Einstein

Einstein

S01E04 - Mikrovlny

19.3. 20:35
JOJ
85 minutes

Mikrovlny. Krimiseriál SR (2021). Pri jedálenskom stole sa nájde mŕtvola muža, ktorý má uvarené oči. Zavraždený je známy liečiteľ, ktorý robí reiki. Filip ale veľmi rýchlo dokáže, že išlo o podvodníka, a podozrivé stopy políciu zavedú do zámku, v ktorom sídli sekta, ktorú vedie liečiteľova bývalá manželka. Návšteva duchovnej vodkyne Ambrózie sa stane Filipovi skoro osudnou. Okrem toho za Filipom pricestuje jeho mama, ktorá mu komplikuje život tým, že sa ho snaží dať dokopy s Lenkou. Keby nebol taký múdry a sexi, bol by na zabitie! Génius s rýchlym myslením a talentom, ktorý myslí vo vzorcoch, grafoch a rovniciach. Asociálny, bez štipky súcitu a empatie (alebo je to len obrana a povrch?), avšak s obrovským úspechom u žien. Je presvedčený, že do konca života mu ostáva iba sedem rokov. Alebo možno aj menej... Profesor Filip Koenig, ktorý je údajne prapravnukom Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzite a pracuje na tom, aby navždy vyriešil energetické problémy ľudstva. Je najmladším profesorom, ktorý kedy vôbec prednášal teóriu fyziky, a môže sa chváliť IQ 210. Jedného dňa ale skončí na polícii a hrozí mu väzenie. Na poslednú chvíľu však dostane návrh. Namiesto toho, aby sedel za mrežami, sa musí stať poradcom pri vyšetrovaní vrážd.

More information

Episodes

Available in 2 days
S01E06

Termodynamika

2.4. 20:35, JOJ, 80 minutes

Termodynamika

Bezhlavá mŕtvola muzikálovej hviezdy nemá žiadne známky násilného trestného činu. Nad týmto nezvyčajným prípadom si láme hlavu nielen Filip s Lenkou a Ivanom, ale aj Jakub – bývalý Lenkin parťák a objekt jej záujmu, ktorý sa vracia z ročnej stáže v Interpole, a nepáči sa mu, že má vo Filipovi konkurenciu.

Similar shows

Bez servítky / 30.03.2023, 14:30
Kvarteto / 30.03.2023, 15:10
Cirkus Humberto (S1E12): Slavné jméno
Susedské prípady / 30.03.2023, 14:45
Studio ČT24 / 30.03.2023, 15:03

About show

slovensky slo

Keby nebol taký múdry a sexi, bol by na zabitie! Génius s rýchlym myslením a talentom, ktorý myslí vo vzorcoch, grafoch a rovniciach. Asociálny, bez štipky súcitu a empatie (alebo je to len obrana a povrch?), avšak s obrovským úspechom u žien. Je presvedčený, že do konca života mu ostáva iba sedem rokov. Alebo možno aj menej … Profesor Filip Koenig (Juraj Loj), ktorý je údajne prapravnukom Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzite a pracuje na tom, aby navždy vyriešil energetické problémy ľudstva. Je najmladším profesorom, ktorý kedy vôbec prednášal teóriu fyziky, a môže sa chváliť IQ 210. Jedného dňa ale skončí na polícii a hrozí mu väzenie. Na poslednú chvíľu všaka dostane návrh. Namiesto toho, aby sedel za mrežami, sa musí stať poradcom pri vyšetrovaní vrážd.