MOST!

MOST!

S01E03 - Epizoda 3

17.9. 22:10
JOJ
60 minút
2019

Životný lúzer a smoliar Luděk zisťuje, že keď je zle, môže byť ešte horšie. Nutne potrebuje peniaze na zaplatenie alimentov, ale pracovať ako smetiar, čo mu navrhuje kamarát Franta, sa mu nechce. Okrem toho nesmie vídať syna ani vstúpiť do svojej domovskej krčmy Severka. Jeho život stratil zmysel. Šéf miestneho podsvetia mu navrhne prácu výbercu výpalného, čo vyzerá ako dobré riešenie jeho neutešenej životnej situácie.(TV JOJ)

Viac informácií

Epizódy

Séria 1
S01E04

Epizoda 4

24.9. 22:10, JOJ, 55 minút

Epizoda 4

Počas pracovnej zmeny vozidlo mestských služieb zavezie smetiara Luďka po odpadky až do Chánova. Netuší, že na sídlisku neprispôsobivých obyvateľov stretne svojho syna Tondu. Čo tam robí? Vo vyhrotenej  konfliktnej situácii Luděk zachráni Tondu a Luďka zase zachráni Róm Franta. Kamarát Franta to myslí dobre, ale lož, ktorú vymyslel, aby ho vytrhol z rúk rozhnevaných Rómov, Luďkovi poriadne skomplikuje život.(TV JOJ)

Dostupné o 6 dní
S01E05

Epizoda 5

1.10. 22:05, JOJ, 65 minút

Epizoda 5

Luděk Říha sice nedostal nakládačku od Rómů, ale „Snědá tíseň“ se stala přes noc fenoménem. Navíc majitel Severky, Eda, má špatnou náladu. Do jeho hospody přicházejí Rómové. Všechno je špatně…(Česká televize)

O programe

slovensky slo
2019

Satirický seriál o obyvateľoch mesta Most s veľkou nadsádzkou zobrazuje neľahké témy, akými sú rasizmus, xenofóbia, neznášanlivosť či chudoba. Most je mesto, kde sa bieli boja čiernych, Česi Nemcov, transsexuáli homosexuálov, muži žien a ženy mužov a všetci sa boja samoty. Bratia Luděk a Pavel sa dlho nevideli, pričom sa nikdy nemali veľmi v láske. Pri prvom stretnutí po mnohých rokoch bude Luděk šokovaný, ako sa jeho brat Pavel za ten čas zmenil. Dnes je z neho Dáša a plánuje sa vrátiť z Prahy do rodného mesta.