Hranica

Hranica

S03E02 - Episode 2

16.9. 17:50
JOJ Plus
80 minút
Komédia / Rodinný

Bohuš sa zľakne Nikolaja a má obavu, že pre Ivanku nie je dostatočný chlap. Julo a Šimon sa vlámu do fary a zoznámia sa s novým farárom Valérom Dušičkom. Ten im oznámi, že na fare nemôžu bývať. Keď chcú biskupa kontaktovať, farár prekvapivo s ich pobytom na fare súhlasí, no pod podmienkou, že sa dajú pokrstiť. Šaňo a Pucher sa v lese pred Emilom, Žeňom a Jergušom musia tváriť, že Kalichovi pašeráci sú herci z prešovského divadla. Krígeľ a Frťan využijú situáciu a utečú, hoci kontraband sa policajtom podarí zadržať. Šimonovi je jasné, že polícia v Krivom potrebuje nábor nováčikov. Lydka okamžite núti Mikitu, aby sa prihlásil. Do náboru sa prihlási aj Bohuš, hľadajúci svoju mužnosť a na Drahošovo naliehanie aj Krišo. Julovi a Šimonovi začínajú na fare ťažké časy- kvôli náuke pred krstom, ktorú musia podstúpiť, aj drsnému budíčku od farára. Nikolaj sa rozhodne dať ponuku na pašovanie pre Kalicha Jergušovi, Emilovi a Žeňovi. Za Julom prichádza návšteva, ktorá mu doslova vyrazí dych... (TV JOJ)

Viac informácií

Epizódy

Séria 3
S03E01

1. časť

19.9. 03:00, JOJ, 50 minút

1. časť

1. časť. Komediálny seriál SR (2023). V Krivom vyčíňa konkurenčný pašerácky gang. V lese chytia nových pašerákov, ktorí pracujú pre záhadného Kalicha. Kto je Kalich a aké má spojenie so Zorkou? Do Krivého príde nový farár Valér Dušička a šokovaný spoznáva tunajšie pomery. Krivskí policajti opäť naháňajú pašerákov, no zdá sa, že Zorke pribudla konkurencia. Zorka má dohodu s políciou a nepašuje. Policajti sa preto boja, aby neprišla na to, že v Krivom vyčíňa nový gang. Emil, Žeňa, Jerguš a Krišo sa stali Krotiteľmi defektov - ratovať musia policajtov po tom, čo im pašeráci do cesty vysypú klince. Ivanka čaká s Bohušom dieťa a Bohuš si zvyká na manželský život pod Zorkinou strechou. Do Krivého príde nový farár Valér Dušička. Okamžite má potýčku s Otčenášovcami a na fare zistí, že tam ktosi načierno býva. Mikita, ktorý sa okrem iného živí aj ako hodinový manžel, mu zámku vymení. Šimon a Julo však po príchode na faru vyvalia dvere a zoznámia sa tak so šokovaným novým farárom, ktorý tam policajtov nečakal. Šaňo a Pucher v lese chytia Krígľa a Frťana – nových pašerákov, ktorí pašujú pre záhadného Kalicha. Kto je Kalich a aké má spojenie so Zorkou? Komediálny seriál o živote pašerákov a policajtov na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil, Jerguš a Žeňa s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja a Kriša cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová. Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana. Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra, aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom, ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

S03E03

Episode 3

23.9. 18:00, JOJ Plus, 75 minút

Episode 3

Na faru prichádza farníčka Ilona a začne farára naháňať, aby slúžil omše. Farárovi to ale nevyhovuje. Po citácii čudných žalmov je podozrivý Bohušovi, no aj v Julovi skrsne isté podozrenie... Zorka zisťuje, že Bohuš s Krišom sa prihlásili do policajného náboru, a vôbec sa jej to nepáči. Julo odmieta, že by mal dcéru. Júliu označí za podvodníčku a nechá ju zatknúť. Júlia však získa z Julovej čiapky vlas a poprosí Šaňa, aby dal z ich vlasov urobiť DNA testy, čím by sa dokázalo, že je naozaj Julovou dcérou. Nikolaj osloví Emila, Jerguša a Žeňu, aby pašovali pre Kalicha. Súhlasia, no netušia, že sa stali iba nástrojom na diverziu, ktorá má kryť skutočné akcie Krígľa a Frťana. Nikolaj na nich pošle anonymným udaním políciu. Julo, Pucher a Šimon vyrážajú na lov pašerákov. Policajtom sa však - na Nikolajovu zlosť - podarí zatknúť práve Krígľa a Frťana. (TV JOJ)

Dostupné o 5 dní
S03E04

Episode 4

30.9. 17:55, JOJ Plus, 80 minút

Episode 4

Pašerákov Krígľa a Frťana zatknú, podarí sa im však vyhodiť batohy z okna polície. Policajti ich musia pustiť, marihuana však spadne rovno na Sergeja, a tak sa Sergej s Ďoďom a Čárlim pokúsia tovar predať. Na políciu dorazia aj prvé výsledky DNA. Vznikne komická situácia – podľa výsledkov je Julo orangutan. Julo sa snaží spovedať farára a zistiť, či je záhadný Kalich. Farárovi sa však podarí získať tajné informácie o Julovi, a tým sa ho aspoň na čas zbaví. V Krivom sa spustí nábor do radov polície - začína sa kondičným behom. Posledný, kto dobehne, má vypadnúť. Je to však Pucher, ktorý zlyhá pri dozeraní na uchádzačov. Konečne prídu aj definitívne výsledky DNA testov ohľadom otcovstva, ktoré Jula zasiahnu. Veľké prekvapenie však čaká aj na Zorku... (TV JOJ)

O programe

slovensky slo
Komédia / Rodinný

Nový komediálny seriál sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici. Vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého okrem ľudí, zbraní a drog. Traja ostrieľaní pašeráci Emil (Peter Sklár), Jerguš (Jozef Vajda) a Žeňa (Eugen Libezňuk) s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja (Martin Šalacha) a Kriša (Roman Poláčik) cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová (Hana Gregorová). Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana (Sväťo Malachovský). Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra (Simona Kollárová), aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom (Braňo Deák), ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.


(TV JOJ)

Hrajú

Dušan Cinkota, Jozef Vajda, Michaela Čobejová, Jevgenij Libezňuk, Hana Gregorová, Marko Igonda, Gabriela Dzúriková, Oľga Belešová, Peter Sklár, Jana Labajová, Ladislav Ladomirjak, Sáva Popovič, Lukáš Dóza, Roman Poláčik, Roman Mrázik, Marcel Nemec, Martin Šalacha, Štefan Martinovič, Michal Noga, Simona Kollárová, Michal Spielmann, Dominika Žiaranová, Sväťo Malachovský, Branislav Deák, Ludmila Kozmenková