Mama na prenájom

Mama na prenájom

S01E12 - Episode 12

25.1. 08:25
Markíza
70 minutes
Comedy / Family / Romantic

Naďa nemá na výber. Musí sa s Martinom odfotiť na titulku do novín! Juraj pozve policajtku na rande. Prijme jeho pozvanie, alebo nie? Lenka Borisovi vynadá za to, že o nej šíri klebety. Boris ale vôbec netuší, o čo ide... Martin požiada Evu, aby v žiadnom prípade neuverejnili fotku s Naďou v časopise. Čo Eva na to? (TV Markíza)

More information

Episodes

S01E15

Episode 15

30.1. 08:25, Markíza, 70 minutes

Episode 15

Naďa zistí, že na titulke je jej fotka. Poriadne sa na Martina za to nahnevá! Kvetka je presvedčená o tom, že Naďa sa dostala do sekty! Podľa nej ju zmanipulovali a zmenili jej identitu... Juraj si myslí, že majú v reštaurácii potkana! Nikto iný ho však okrem neho nevidel... Martin vynadá Eve za to, že na titulke časopisu je Naďa. Ako mu to Eva vysvetlí? (TV Markíza)

S01E16

Episode 16

31.1. 08:25, Markíza, 70 minutes

Episode 16

Martin sa zdôverí Borisovi, že má veľký problém. Páči sa mu "Lucia"... Naďa sa chce lepšie spoznať s Edom. Vymyslí, že s ním bude sprevádzať turistov! Moniku navštívi v práci sesternica z východu. Vyvolá v nemocnici poriadny rozruch! Juraj sa rozhodne, že sa Lenke vyzná zo svojich citov! Akú odpoveď dostane?

S01E17

Episode 17

1.2. 08:25, Markíza, 70 minutes

Episode 17

Martin chce od Lenky vyzistiť, aké jedlo má Naďa najradšej. Chce ju totiž prekvapiť a prichystať jej romantickú večeru... Eve zavolá bývalý a oznámi jej veľmi nepríjemnú správu... Eva je z toho poriadne zaskočená! Bea prezradí Nadi tajomstvo. Bude mať rande naslepo... Juraj vezme Milku zahrať si bowling. Rande však vôbec nedopadne podľa jeho predstáv! (TV Markíza)

S01E18

Episode 18

2.2. 08:25, Markíza, 70 minutes

Episode 18

Martin vynadá Nadi, že sa hrabala v jeho osobných veciach! Ako mu to Naďa vysvetlí? Bea sa rozhodne zrušiť svoj profil na zoznamke. Už nikdy nechce randiť naslepo! Lenka ide s Borisom hľadať priestor na firemnú oslavu. Náhodne ale stretnú Davida... Edo je v šoku! Ohdalí, že Bea je jeho tajná spriaznená duša zo zoznamky! (TV Markíza)

S01E19

Episode 19

3.2. 08:35, Markíza, 70 minutes

Episode 19

Martin navrhne Nadi, aby si "len" tykali. Tá je poriadne prekvapená, toto totiž rozhodne nečakala... Edo na rovinu povie Eve, že ju má prečítanú a vie, že chce získať Martina! Milkin bývalý varuje Juraja, aby si dával na svoju novú frajerku pozor. Juraj nechápe, čo tým myslí... Monika využije príležitosť, že je s Milankom v nemocnici takmer sama a vyštartuje po ňom!

S01E20

Episode 20

3.2. 17:55, Markíza, 65 minutes

Episode 20

Martin nechce, aby sa Naďa ešte niekedy priblížila k jeho dcére. Dá jej preto výpoveď! Hanka je na tom zle... Musí prísť po ňu sanitka!  Milke sa nepáči, že Juraj pracuje v rodinnej reštaurácii. Chce, aby si našiel inú prácu... Naďa chce navštíviť Hanku v nemocnici. Nechcú ju však za ňou pustiť... (TV Markíza)

Available in 1 day
S01E21

Episode 21

6.2. 17:55, Markíza, 65 minutes

Episode 21

Martin zistí, že Naďa je na ceste do Portugalska. Ihneď beží na letisko, aby jej v tom zabránil! Juraj sa pochváli Beáte, že sa chce odsťahovať. Tá mu za jeho nápad poriadne "vyčistí žalúdok"... David príde domov "akože" po ďalšie veci. V skutočnosti však chce len zistiť, ako je na tom s Lenkou... Hanka dostane ďalsí nečakaný nápad. Chce ísť s celou rodinou na stanovačku! (TV Markíza)

Available in 2 days
S01E22

Episode 22

7.2. 17:55, Markíza, 65 minutes

Episode 22

Kvetka vystraší Beátu, že Edo je príliš starý... Podľa nej má dať od neho ruky preč! Davidovi sa nepáči, ako sa Lenka oblieka do práce. Na jeho pomery je až veľmi príťažlivá! Naďa požiada Evu, či by jej opäť nepomohla s jej budúcim kníhkupectvom. Čo Eva na to? Dušan sa zraní pri hraní futbalu! A môže za to Edo... (TV Markíza)

Available in 3 days
S01E23

Episode 23

8.2. 17:55, Markíza, 65 minutes

Episode 23

Lenka súhlasí, že si vezme Davida za muža. Ten je z jej rozhodnutia nadšený! Martin odmietne Evinu ponuku, aby Naďa išla na kurz do zahraničia. Tá je z jeho verdiktu poriadne zaskočená... Bea s Edom majú konečne svoje prvé vytúžené rande! Ako dopadne? Naďa je v šoku! Lenka jej totiž oznámi, že bude mať svadbu... (TV Markíza)

Available in 4 days
S01E24

Episode 24

9.2. 17:55, Markíza, 65 minutes

Episode 24

Lenka sa pochváli Monike, že sa bude vydávať. Jej reakcia ju dosť zaskočí... Naďa má problém. Učiteľke v škôlke sa nepáči, že má Hanka nalakované nechty! Milan zavolá Moniku na rande. Pôjde však s nimi aj Boris... Juraj chce urobiť rozhovor s Martinom do svojho podcastu. Ten mu však dohodí niekoho lepšieho... (TV Markíza)

Similar shows

King of Thieves
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Krimi
Události v regionech plus
America's Hidden Stories

About show

slovensky slo
Comedy / Family / Romantic

Mama na prenájom je dojímavým aj napínavým príbehom, v ktorom sa cesty dvoch rodín pretnú vďaka náhode a želaniu malého dievčatka spoznať svoju mamu... Úspešný gynekológ a spolumajiteľ prestížnej pôrodníckej kliniky Martin Toman (Adam Bardy) sám so svojím otcom Edom (Vladimír Kobielsky) vychováva škôlkarku Hanku (Larisa Mižigar). Jej mama od nich odišla tak dávno, že Hanka si ju vôbec nepamätá. Martin však Hanke neuvážene sľúbil, že na jej šieste narodeniny mama príde a teraz netuší, ako svoj sľub naplní. Nečakanú záchranu nájde v nespútanej a trochu bláznivej Nadi Vernerovej (Martina Zábranská), ktorá spolu so svojím otcom Dušanom (Maroš Kramár) a súrodencami Beátou (Kamila Heribanová) a Jurajom (Martin Klinčúch) prevádzkuje rodinnú reštauráciu. Hanku s Naďou spája, že ani Nadina matka už dávno nie je prítomná v živote Vernerovcov. Stretnutie Nadi a Martina spustí sled nečakaných zvratov  a udalostí, ktoré nakoniec prepletú obe rodiny, vyplavia temné tajomstvá minulosti a zároveň dajú Hanke nádej, že jedného dňa naozaj nájde svoju vysnívanú mamu.


(TV Markíza)

Cast

Maroš Kramár, Martina Zábranská, Kristína Kanátová, Adam Bardy, Vladimír Kobielský