Dunaj, k vašim službám

Dunaj, k vašim službám

S03E07 - Episode 7

12.9. 20:30
Markíza
85 minút
Dráma / Romantický

Rudolf zamestná Židov v krajčírskej dielni aj bez Holubcovho súhlasu. Príležitosť v novom podniku uvidí aj Vilma, keď sa rozhodne pomôcť Kristíne, ktorá sa trápi po rozchode. Návrat otca z Ameriky Jakuba veľmi nepoteší, a to ešte nevie o tajomstve, ktoré Martin ukrýva. Tajnosti však má aj samotný Jakub, ktorého po prepustení z väzenia prichýlia chlapci z odboja. Keď sa Šarlota dozvie, aké je to s Johankou vážne, rozhodne sa zakročiť. Prispeje aj nápadom, ako pomôcť predaju v Dunaji. Helga sa sestre zdôverí s Walterovou neverou, to však ešte netuší, aké prekvapenie na ňu čaká. Klára sa zbližuje so Stellou a Lena s Evou, v druhom prípade však priateľstvu príde do cesty jedno nepríjemné odhalenie. (TV Markíza)

Viac informácií

Epizódy

Séria 3
S03E09

Episode 9

20.9. 10:40, Markíza, 80 minút

Episode 9

V Dunaji sa naplno rieši nočná krádež. Kamil odrádza Kláru od toho, aby pátrala na vlastnú päsť, medzitým však začne konať aj niekto ďalší. Epidémia záškrtu, ktorá sa šíri Bratislavou, sa nevyhne aj jednej z prominentných rodín. Pomôcť by mohla kontroverzná liečebná metóda, s ktorou prichádza Šarlota, situáciu však komplikuje Važan. Ochorejú aj Lukáčovci, pri opatere detí Alena spoznáva Martina bližšie. Posúva sa aj vzťah Leny a Holubca, ktorého zaskočí jej odvážny návrh. Jakub, ktorého zožierajú výčitky, sa rozhodne zúročiť svoje boxerské schopnosti pre dobro odboja. Anna je taká vydesená z možných dôsledkov odhalenia, že si to napokon odskáče Ondrík. Vilma, ktorá sa ponúkne, že vypomôže Šarlote, je v šoku, keď v nemocnici stretáva známu tvár. (TV Markíza)

S03E10

Episode 10

22.9. 10:40, Markíza, 80 minút

Episode 10

Vyzerá to, že rodinná tragédia Klausovcov rozdelila: Chladná Helga obviňuje Waltera, ktorý si svoju frustráciu vybíja na civilistoch v meste. Klára odhalí Evino tajomstvo, keď náhodne objaví Jankov rodný list. Alena vyčíta Jakubovi, že nebol doma, keď boli jeho súrodenci pre záškrt v ohrození života. Zároveň sa aj naďalej pomaly zbližuje s Martinom. Bogárová sa konečne odhodlá opustiť muža, nezastaví ju ani jeho zranenie. Holubec s Lenou sa rozhodnú, že svoj vzťah posunú na ďalšiu úroveň, každý tým však sleduje svoje vlastné záujmy. Klára s Petrom pátrajú po ukradnutých veciach z Dunaja, ich romantické dobrodružstvo ale naberie nečakane nebezpečný smer. A v ohrození sa ocitne aj niekto ďalší, po tom, ako gardisti napadnú Židov pred krajčírskou dielňou. (TV Markíza)

Dostupné o 1 deň
S03E11

Episode 11

26.9. 20:30, Markíza, 85 minút

Episode 11

Kláru s Petrom sa podarí zachrániť z prístavného skladu aj vďaka Alene a Malvíne. Keď hrozí, že sa akcia nepodarí, Klára využije svoje znalosti z ulice, aby získala, po čo prišli. Johanka, ktorá ostala večer sama doma, si pri sledovaní hviezd uvedomuje pravdu o jej vzťahu s Petrom. Keď Anna vidí, ako Urbana pri potýčke pred dielňou dobili, narastá v nej strach. David to ale chápe ako príležitosť zlákať Vila na spoluprácu s odbojom. Odhodlaná Kristína sa snaží postarať o raneného otca, ktorý jej svojím prístupom nič neuľahčuje. Kamil má dôvod na premýšľanie, keď naňho ohľadom Kláry zatlačí Edita. Priepasť medzi Klausovcami sa zväčšuje, olej do ohňa prileje aj Lena, ktorá šokuje svojimi zásnubami. Jakub sa sťahuje naspäť k rodine a Alena sa ocitá medzi dvoma mužmi. (TV Markíza)

Dostupné o 3 dni
S03E12

Episode 12

28.9. 20:30, Markíza, 85 minút

Episode 12

Walter sa po smrt syna hrozivo upne na Evu. Tá príjme ponuku znovu vystupovať v kabarete len kvôli tomu, aby chránila vlastné dieťa. S úľavou tiež zisťuje, že Klára s Alenou už vedia, že Janko je jej. Kamil urobí voči Kláre okázalé gesto priamo v Dunaji, ona však so svojím rozhodnutím nie je celkom stotožnená. Keď sa Martin ocitne v ohrození života v nemocnici, Jakub v jeho veciach natrafí na znepokojivý novinový článok. Tomkovi sa nepozdáva, koľko času Vilma venuje starostlivosti o invalidného Bogára. Žiarli aj Irena, pretože sa jej zdá, že si Imrich až príliš rozumie so Šarlotou. Lena prehodnocuje svoj odmietavý postoj k Eve, keď sa dozvedá prekvapivú pravdu. Annine najhoršie obavy sa konečne naplnia. (TV Markíza)

Podobné tituly

Snídaně s Novou / 25.09.2023, 05:55
Dobré ráno / 25.09.2023, 05:59
Teleráno / 25.09.2023, 06:00
Věty jedné Květy
Tlapková patrola / 25.09.2023, 06:35
Veľké noviny TV JOJ / 25.09.2023, 06:15
Zvířátka v zoo / 25.09.2023, 07:35
Nový den / 25.09.2023, 07:00

O programe

slovensky slo
Dráma / Romantický

1Zlodejka Klára sa po krádeži vzácnej brošne snaží skryť pred žandármi v obchodnom dome Dunaj. Vedenie si ju však mýli s uchádzačkou o prácu a ona sa ocitá v zapeklitej situácii. Celkom inak to vníma jej spolupáchateľ a priateľ Marek, ktorý v tom celom vidí novú príležitosť. Rodina Kučerovcov sa chystá na otvorenie svojho obchodného domu - Dunaj. Predchádzať mu má veľkolepý večierok pre bratislavskú smotánku, ktorý musí prebehnúť bezchybne. Zamestnanci, vedenie aj hostia sem prichádzajú plní očakávania a plánov. Sled nečakaných udalostí však večierok dramaticky ukončí a otvorí množstvo otázok pre všetkých zúčastnených...

Hrajú

Zdena Studenková, Kristína Svarinská, Ján Koleník, Emil Horváth ml., Monika Hilmerová, Filip Tůma, Marek Rozkoš