Pán profesor

Pán profesor

S05E02 - Nos

16.9. 10:30
Markíza
70 minút

Klaudia so Samom zisťujú, že nájsť vhodnú babysitterku pre Zorku je ťažšia úloha, než by si kedy boli pomysleli. Všetko sa skomplikuje, keď Klaudia stratí trpezlivosť s neustále kritizujúcou a poučujúcou matkou Martou. Samo sa zatiaľ viac ako rodine venuje jeho študentke Jane, ktorá sa rozhodla svoj kozmetický problém s veľkým nosom riešiť radikálne. Vďaka tomu si Samo neskoro uvedomí, že aj Klaudia má nápadníka.

Viac informácií

Epizódy

Séria 5
S05E04

Stalker

2.10. 20:30, Markíza, 80 minút

Stalker

Zorke idú zuby, Samo s Klaudiou sú však nevyspatí hlavne pre neznesiteľné nočné chrápanie Laca, ktorý sa k nim počas krízy s Barbarou nasťahoval. V bytostnom záujme Sama a Klaudie je, aby sa tí dvaja opäť uzmierili. Ich nádej sa však nenaplní, naopak, Laco s Barbarou si dávajú pauzu. Samo navyše dostane na starosť nového, mimoriadne problémového študenta, ktorý mení školy ako ponožky. Keď Samo odhalí, že problémový Fedor je v skutočnosti na úteku pred nebezpečným stalkerom, stojí pred dilemou – zastať sa svojho študenta alebo nechať veci na políciu? (TV Markíza)

Dostupné o 5 dní
S05E05

Hanblivka

9.10. 20:30, Markíza, 80 minút

Hanblivka

Na blížiaci sa Zorkin krst je pozvaný aj Klaudiin otec a Martin bývalý manžel Ernest, medzinárodne uznávaná kapacita v pedagogike. Vďaka Samovi dostane hneď po príchode možnosť dostáť svojej pedagogickej povesti, keď mu začne pomáhať s mimoriadne hanblivou študentkou Dorkou, ktorá pred publikom takmer ani nedokáže otvoriť ústa. A hoci Dorka aj vďaka Ernestovi zaznamenáva pokroky, vo vzťahu Rácza a Klaudiinej mamy Marty spôsobí Ernest poriadne zemetrasenie. (TV Markíza)

Podobné tituly

Hranica

O programe

slovensky slo

Talentovaný a pre učenie zapálený Samo (Tomáš Maštalír) sa často, niekedy aj proti svojej vôli, angažuje v problémoch svojej triedy druhákov, ktorú má ako ich triedny učiteľ na starosti. Spolu s ním budeme svedkami toho, čo prežívajú mladí ľudia na prahu medzi detstvom a dospelosťou. Okrem riešenia problémov svojich študentov dostávajú Sama jeho nekonvenčné učebné metódy často do problémov s prísnym riaditeľom gymnázia Ráczom (Roman Luknár) či jeho konzervatívnejšími kolegami. Skutočnú búrku v jeho živote však spôsobí až príchod atraktívnej kolegyne Klaudie (Gabriela Marcinková). Títo dvaja sa osudovo priťahujú, hoci si to zo začiatku ani jeden nechce priznať. Naplneniu tejto lásky budú stáť v ceste mnohé prekážky...(TV Markíza)