Tuscan passion

Tuscan passion

S03E10 - Episode 10

14.3. 22:20
Jednotka
95 minutes
Drama / Mysterious / Romantic

Romantický seriál Tal. (2015).

More information

Episodes

S03E07

Episode 7

25.2. 14:45, Jednotka, 90 minutes

Episode 7

Edoardo (Luca Capuano) sa stáva hlavným podozrivým, keď ho polícia chytí pri úteku z miesta činu, kde sa nájde telo Clary - dievčaťa, ktoré Aurora pozná z Rondici. Tessa (Giorgia Wurthová) príde večer pred svojou svadbou do Pietrarossy za Aurorou (Anna Safronciková) ktorá, na rozdiel od Marzie (Karin Proiaová), okamžite požehná jej zväzku s Ruggerom (Luca Ward), svojím otcom. Ruggerova zbraň bude namierená na srdce Livie Monforteovej (Fiorenza Marchegianiová), zatiaľ čo Tessa bude netrpezlivo čakať pred oltárom netušiac, prečo Ruggero mešká. Večer Alessandro (Roberto Farnesi) spozoruje, ako Davide (Andrea Pittorino) po tme uteká do domčeka na strome, kým Aurora a malá Eva (Giulia Bacciniová) sa budú schovávať na streche pred zákernými aktivitami renomovaného psychiatra profesora Maniera (Tommaso Ragno). (RTVS)

S03E08

Episode 8

4.3. 14:55, Jednotka, 95 minutes

Episode 8

Aurora (Anna Safronciková), je znepokojená tým, ako na ňu reaguje malá Eva (Giulia Bacciniová) po tom, čo obe riskovali pád zo strechy Pietrarossy. Plány renomovaného psychiatra, profesora Maniera (Tommaso Ragno), sú čoraz podlejšie. Podarí sa mu dať Aurore do bylinkového čaju čosi, po čom má halucinácie. Aurora omylom napadne Alessandra. Pod vplyvom drog sa začína báť, že je nebezpečná pre ľudí, ktorých miluje, až dospeje k radikálnemu rozhodnutiu. V lese sa medzitým nájde telo Livie (Fiorenza Marchegianiová) a Tessa (Giorgia Wurthová) márne hľadá dôkaz o nevine svojho novomanžela. Naopak, Ruggero (Luca Ward), bez toho, aby jej čokoľvek vysvetlil, uteká, aby sa vyhol zatknutiu... (RTVS)

S03E09

Episode 9

11.3. 14:30, Jednotka, 95 minutes

Episode 9

Aurora (Anna Safronciková) a Alessandro (Roberto Farnesi), sa po konfrontácii s profesorom Manierom (Tommaso Ragno) uisťujú v tom, že so psychiatrom a jeho spojencami musia bojovať. Profesorovi a jeho komplicom sa však podarí presvedčiť úrady, že Aurora sa pomiatla a musí byť hospitalizovaná na psychiatrii. Aurora a Alessandro utečú z Villalby, aby ich nechytili. Pri úteku im opäť raz pomáha veliteľ Mancini (Giulio Pampiglione), čím vážne porušuje pravidlá. Hoci sú Aurora a Alessandro na úteku, podarí sa im korunovať ich lásku rozprávkovou svadbou. Veľmi krátko na to však musia znova čeliť vážnemu nebezpečenstvu. (RTVS)

S03E10

Episode 10

18.3. 14:55, Jednotka, 95 minutes

Episode 10

Available in 10 hours
S03E11

Episode 11

21.3. 22:20, Jednotka, 95 minutes

Episode 11

Similar shows

Encyklopédia slovenských obcí

About show

audio commentary, Slovak slo
Drama / Mysterious / Romantic

Romantický seriál Tal. (2015).

Creators

Raffaele Mertes, Michele Abatantuono, Giorgio Glaviano

Cast

Fabrizio Bucci, Roberto Farnesi, Luca Capuano, Giorgia Wurth, Karin Proia, Elisabetta Pellini, Victoria Larchenko, Franco Castellano, Stefano Abbati, Tommaso Ragno, Anna Safroncik, Luca Ward, Serena Iansiti, Simone Colombari, Alexander Stuart, Sabrina Crocco, Martina Pinto, Giulio Pampiglione, Euridice Axen, Francesca De Martini, Licia Amendola, David Sebasti, Fabrizio Giannini, Giulia Vespoli, Adriano Evangelisti, Saverio Buono, Alessandro Tersigni, Sara Zanier, Gigi Savoia, Amerigo Fontani, Licia Nunez, Fiorenza Marchegiani, Rocco Giusti, Barbara De Rossi, Giuseppe Convertini, Giuseppe Russo, Andrea Pittorino, Giulia Baccini, Gaia Scodellaro, Claudia Barbieri, Giorgio Carosi, Gloria Coco, Viviana Colais, Ciro Di Maio, Paolo Gattini, Vincent Papa, Claudia Perna, Antonella Ruggiero, Claudio Vanni