Castle

Castle

S07E07 - Once Upon a Time in the West

25.1. 21:55
WAU
60 minutes
2014
United States Comedy / Crime / Drama / Mysterious

Vyšetřování smrti mladé dívky zavede novomanžele Castla a Beckettovou do turistického městečka jako vystřiženého z legend o Divokém západu...(TV Prima)

More information
S07E10

Bad Santa

31.1. 14:05, WAU, 60 minutes

Bad Santa

Vrah v kostýme Santu Clausa vystúpi z čierneho mustanga a mafiánsky popraví doktora Erica Mercera. Zavraždený muž bol lekárom mafiánskej rodiny Carlucciovcov a do budovy s tajnou, dokonale zariadenou operačnou sálou chodil vždy, keď nemal službu v nemocnici. Castle náhodou dôverne pozná mafiánskeho bossa Dina Scarpellu, ktorý mu kedysi radil pri písaní románu a pomáhal mu vniknúť do tajov mafie. Dino je ochotný Castleovi s prípadom pomôcť, ale pod podmienkou, že pri tom nebude asistovať polícia. A tak Castle začína pátrať sám, bez vedomia Kate a jej detektívnych kolegov. Mafiánske kontakty mu síce uľahčia pátranie, ale zároveň aj zničia reputáciu u policajných šéfov, ktorí mu zakážu ďalšiu spoluprácu s 12. okrskom. Ako sa ukáže, lekár Eric Mercer zachránil život postrelenému mužovi, ktorý je priateľom dcéry mafiána Dina Scarpellu. Keďže Eric poznal identitu strelca, ten ho musel okamžite zlikvidovať, aby nestihol prehovoriť. Nečudo, odhalenie identity Ericovho vraha bude naozaj šokujúce a spôsobí veľký rozruch. A do prípadu znova zasiahne mafia...(TV JOJ)

S07E11

Castle, P.I.

31.1. 15:05, WAU, 60 minutes

Castle, P.I.

Detektívka Beckettová a jej tím z 12. okrsku vyšetrujú vraždu Shany Bakerovej, keď sa na mieste činu zrazu objaví Rick Castle, a to aj napriek zákazu jeho spolupráce s 12. newyorským okrskom, ktorý vydalo policajné vedenie. Castle však všetkých šokuje informáciou, že získal licenciu súkromného detektíva a tento prípad vyšetruje aj on. Začínajú sa preteky, kto z nich bude rýchlejší a nájde vraha ako prvý. Zdalo by sa, že polícia je vo výhode, pretože má prístup k výpisom z bankových a telefónnych účtov obete, ale Castle má svoje vlastné zbrane a pri vyšetrovaní dokáže držať krok s políciou, aj keď prípad nesmie konzultovať s Beckettovou ani s jej tímom. Obe strany vypočujú svojich svedkov a ocitnú sa v slepej uličke. Aby s prípadom pohli, Castle s Beckettovou sa rozhodnú, že urobia výnimku a vzájomne sa podelia o získané informácie. To vyšetrovaniu prípadu pomôže a polícia zatkne jedného z podozrivých. Castle však policajtom ich teóriu vyvráti, a zároveň ich navedie správnym smerom. Tvrdí, že niekto si najal vraha, ktorý na Shanu pôsobil dôveryhodne, ale potom ju zabil a stopy zviedol k niekoho celkom iného...(TV JOJ)

S07E12

Private Eye Caramba!

1.2. 14:05, WAU, 55 minutes

Private Eye Caramba!

Policajná detektívka Kate Beckettová a jej tím z 12. newyorského okrsku vyšetrujú vraždu mladej herečky, ktorá sa preslávila účinkovanám v populárnych telenovelách. Povinnosti ich zavedú aj medzi tvorcov nekonečných seriálov a spoznávajú neúprosné pravidlá pozlátkového sveta televízneho šoubiznisu. Medzitým Rick Castle, spisovateľ a najnovšie aj súkromný detektív s licenciou, dostáva ponuku od tajuplného klienta, zrejme ďalšej hviezdy šoubiznisu, aby túto vraždu vyšetroval nezávisle od polície po svojej vlastnej linke a zo svojho uhla pohľadu. Bude musieť vypátrať, kam sa podela zmiznutá kabelka zavraždenej herečky a čo bolo jej obsahom, pretože aj to môže byť súčasťou motívu páchateľa tohto hrozného zločinu.(TV JOJ)

S07E13

I, Witness

1.2. 15:00, WAU, 60 minutes

I, Witness

Za Castlem přijde jeho bývalá spolužačka s prosbou, aby zjistil, jestli ji její manžel podvádí. Novopečený soukromý detektiv netuší, jak zapletený případ se dvěma vraždami se z toho vyvine...(TV Prima)

S07E14

Resurrection

2.2. 14:05, WAU, 55 minutes

Resurrection

V popelnici je nalezena mrtvola mladé dívky. Patoložka si povšimne podivné podobnosti s případem uškrcené prostitutky. Spojuje je plastická operace obličeje, kterou provedla nechvalně známá doktorka...(TV Prima)

S07E15

Reckoning

2.2. 15:00, WAU, 60 minutes

Reckoning

Zoufalý Castle spolu s jejími kolegy pátrá po zmizelé Beckettové. Tyson se domnívá, že ho má dokonale v hrsti, ale pro tentokrát se krutě mýlí.(TV Prima)

S07E16

The Wrong Stuff

3.2. 14:05, WAU, 55 minutes

The Wrong Stuff

Vyšetřování vraždy astronauta, který se účastní několikaměsíčního simulovaného pobytu na Marsu, přivede Castla s Beckettovou do neznámého prostředí, které si Castle náležitě užívá.(TV Prima)

S07E17

Hong Kong Hustle

3.2. 15:00, WAU, 60 minutes

Hong Kong Hustle

Při vyšetřování vraždy pracovníka odtahové služby dostanou Kate s Castlem nečekanou posilu. Vynikající vrchní inspektorku Zhang, která v Beckettové vzbuzuje pocit méněcennosti.(TV Prima)

Available in 2 days
S07E18

At Close Range

6.2. 21:00, WAU, 60 minutes

At Close Range

Při hlídání kongresmana se Ryan stane svědkem atentátu. Politik je jen lehce zraněn, ale pořadatelka charitativního večera umírá. Podaří se Ryanovi najít pachatele, než znovu zaútočí...?(TV Prima)

Available in 2 days
S07E19

Habeas Corpse

6.2. 22:00, WAU, 60 minutes

Habeas Corpse

Castle s Beckettovou vyšetřují smrt právníka, který se specializuje na škody na zdraví. Ryan s Espositem současně nacvičují taneční číslo na policejní talentovou soutěž, které by se Castle chtěl také zúčastnit. Neví ovšem, že Kate trpí patologickou trémou.(TV Prima)

Similar shows

Aquaman
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The

About show

slovensky slo
2014
United States Comedy / Crime / Drama / Mysterious

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Nickových románech…(Fallen_One)

Creators

Alrick Riley

Cast

Susan Sullivan, Tim DeZarn, Eloy Casados, Stana Katic, Molly C. Quinn, Jon Huertas, Matt Roth, Penny Johnson Jerald, Kim Johnston Ulrich, Keith Szarabajka, Molly Hagan, Nathan Fillion, Seamus Dever, Tamala Jones, Dale Midkiff, Sarah Butler, Alicia Fusting, Tyler Hilton, Angela Relucio, Hector Hugo