CSI: NY

CSI: NY

S05E04 - Sex, Lies and Silicone

13.3. 18:00
WAU
60 minutes
2008
Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Na pouličnej party uprostred davu ľudí padne k zemi dobitá žena a zomrie. Bola sprostredkovateľkou, ktorú poverovali riešiť najtemnejšie tajomstvá manhattanskej spoločnosti a politickej elity. Vyšetrovanie vedie do tajomného sveta vývoja silikónových bábik v životnej veľkosti, ktoré obľubujú muži ako diskrétne spoločníčky...(TV Wau)

More information

Episodes

S05E05

The Cost of Living

14.3. 18:00, WAU, 60 minutes

The Cost of Living

Vražda mladého muža oblečeného ako Indiana Jones, ktorého telo našli v opustenom tuneli metra, zavedie tím vyšetrovateľov do sveta modernej archeológie, medzi mladých a krásnych mužov a ženy, ktorí cestujú po celom svete a riskujú životy pri hľadaní pokladov. Aké tajomstvo minulosti odkryl jeden z nich, že ho zavraždili?(TV Wau)

S05E06

Enough

15.3. 18:00, WAU, 60 minutes

Enough

Troch mužov, spoluobžalovaných zo zločinu drogových vrážd, zabili takmer v rovnakom čase. Každý z nich sa bol v predvečer pojednávania individuálne zabávať. Jedného zabili v bare, druhého na ulici a tretieho našli v byte patriacom inému z nich. Pravdepodobným hlavným podozrivým je konkurenčný priekupník s drogami, no vyšetrovanie odhalí ďalšie šokujúce skutočnosti...(TV Wau)

S05E07

Dead Inside

16.3. 18:00, WAU, 60 minutes

Dead Inside

V podzemných priestoroch na prázdnom pozemku nájdu mŕtvolu muža, ale jeho vražda sa odohrala na míle ďaleko, na lodi plaviacej sa po East River. Vyšetrovanie zavedie tím C.S.I. do sveta www.secrets, webovej stránky, kde sa šíria najtemnejšie tajomstvá so smrtiacimi následkami...(TV Wau)

S05E08

My Name is Mac Taylor

17.3. 18:00, WAU, 60 minutes

My Name is Mac Taylor

Tím C.S.I. rieši svoj najneobvyklejší prípad. Mená obetí dvoch vrážd v priebehu dvoch týždňov sú totiž identické - obaja zabití muži sa volali Mac Taylor. A teraz detektív Mac Taylor a ďalších pätnásť ľudí s rovnakým menom musia odhaliť vrahov motív skôr, než znova udrie...(TV Wau)

S05E09

The Box

20.3. 18:00, WAU, 60 minutes

The Box

Na šrotovisku vo vraku havarovaného auta nájdu takmer úplne rozloženú mŕtvolu. Obeťou je mladá žena vo veku 17 až 25 rokov, ktorú zavraždili zhruba pred troma týždňami, ale nikto taký nefiguruje na zozname nezvestných. Z tela musia vyňať kosť, aby mohli zistiť identitu obete a chytiť vraha. Stopy vedú do gynekologickej ambulancie, ktorú navštevuje aj tehotná kriminalistka Lindsay, ktorá obeť dokonca osobne poznala!(TV Wau)

S05E10

The Triangle

20.3. 23:00, WAU, 50 minutes

The Triangle

Kriminálka musí vyšetrovať dva zločiny naraz, keď sa ukáže, že tajomné energetické pole neďaleko Empire State Building, prezývané "Bermudský trojuholník", mohlo spôsobiť zmiznutie miliardára a smrť jeho vodiča. Danny položí Lindsay otázku ohľadom budúcnosti ich vzťahu a jej reakciou zostane riadne zaskočený...(TV Wau)

Available in 10 hours
S05E11

Forbidden Fruit

21.3. 23:00, WAU, 50 minutes

Forbidden Fruit

Kto zavraždil ženu, ktorá zomrela po požití "zázračného ovocia"? Vyšetrovanie vedie do sveta "zmyslových večierkov", kde návštevníci pojedajú západoafrické bobule, známe ako zázračné ovocie, ktoré dokáže zmeniť chuťové poháriky a človek má pocit sladkej chuti, hoci zje trpké jedlo. Vyšetrovanie vraždy, vedúce ku gréckemu diplomatovi, ktorý v predchádzajúcej epizóde fyzicky napadol Stellu v podchode, sa ešte väčšmi skomplikuje a nepríjemne ovplyvní aj život kriminalistov...(TV Wau)

Available in 1 day
S05E12

Help

22.3. 23:00, WAU, 55 minutes

Help

Nastávajúce nevesty bojujú o šaty v najväčšom svadobnom výpredaji odevov a jedna zo zákazníčok zomrie - prebodnutá. Neobvyklé stopy prípadu nútia Dr. Hawkesa, aby čelil bolestnej kapitole zo svojej minulosti...(TV Wau)

Available in 2 days
S05E13

Rush to Judgment

23.3. 23:00, WAU, 55 minutes

Rush to Judgment

V kontajneri na odpad ležia časti tela známeho a obľúbeného wrestlingového trénera. Pri prehliadke jeho domu detektívi nájdu v počítači detskú pornografiu. Nik nevedel o tajných sexuálnych záľubách známeho muža. Obťažoval tréner svojich mladistvých zverencov zo zápasníckeho mužstva? Prípad sa zamotá, keď jeden zo športovcov nečakane zomrie pri výsluchu...(TV Wau)

Available in 3 days
S05E14

She's Not There

24.3. 23:00, WAU, 55 minutes

She's Not There

Keď v uličke nájdu ubodaného ukrajinského muža, ktorý pricestoval do New Yorku, aby hľadal svoju nezvestnú dcéru, tím vyšetrovateľov CSI odhalí, že jeho vražda súvisí so zmiznutím dievčaťa, ktoré chcelo v USA urobiť vysnívanú kariéru modelky. Pátranie ich zavedie k obchodovaniu s dievčatami, ktoré ich "majitelia" navyknú na drogy, aby sa stali ľahšou a ovládateľnejšou korisťou. Prípad vedie priamo k prominentnému členovi policajného oddelenia, a tak vyšetrovanie dostane osobný podtext...(TV Wau)

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation

About show

slovensky slo
2008
Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Creators

Jonathan Glassner

Cast

Robert Joy, Andrew W. Walker, Gary Sinise, A. J. Buckley, Christopher Stapleton, Mykelti Williamson, Brian Poth, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Devon Gummersall, Hill Harper, Anna Belknap, Kelly Noonan