CSI: NY

CSI: NY

S05E11 - Forbidden Fruit

21.3. 23:00
WAU
50 minutes
2008
Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Kto zavraždil ženu, ktorá zomrela po požití "zázračného ovocia"? Vyšetrovanie vedie do sveta "zmyslových večierkov", kde návštevníci pojedajú západoafrické bobule, známe ako zázračné ovocie, ktoré dokáže zmeniť chuťové poháriky a človek má pocit sladkej chuti, hoci zje trpké jedlo. Vyšetrovanie vraždy, vedúce ku gréckemu diplomatovi, ktorý v predchádzajúcej epizóde fyzicky napadol Stellu v podchode, sa ešte väčšmi skomplikuje a nepríjemne ovplyvní aj život kriminalistov...(TV Wau)

More information

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
Cardinal
NCIS: LA
Grantchester

About show

slovensky slo
2008
Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Creators

John Behring

Cast

Emmanuelle Vaugier, Robert Joy, Adoni Maropis, Jack McGee, Gary Sinise, Chris Carmack, A. J. Buckley, Louis Lombardi, Karina Michel, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Hill Harper, Anna Belknap, Casey LaBow, Kristin Cavallari