Castle

Castle

S08E09 - Vražedné harmónie

12.9. 11:50
WAU
65 minút
2016
USA Komédia / Kriminálný / Dráma / Mysteriózny

V divadle, v ktorom skúša nové predstavenie aj Castleova matka, herečka Martha Rodgersová, nájdu mŕtve telo zamestnankyne Robyn Kingovej. Polícia zistí, že zavraždená žena bola v minulosti trestaná a dlhé roky strávila vo väzení. V súčasnosti však žila počestne a snažila sa vyhýbať problémom. Dokonca bola členkou vokálnej skupiny spievajúcej "a capella" a pripravovala sa aj na prestížnu súťaž. Má jej smrť nejakú súvislosť s vražednou nenávisťou, ktorá panuje medzi konkurenčnými hudobnými skupinami a v minulosti už priniesla nejeden problém, ba dokonca aj smrť nadaného speváka?  Castle s Baeckettovou spoznávajú, že aj oslňujúci svet šoubiznisu má svoje tienisté a nebezpečné stránky. Medzi tanečnými a speváckymi vystúpeniami konkurenčných skupín odhaľujú prekvapujúce detaily ich vzájomných súbojov a hľadajú vraha pracovníčky divadla. Pri pátraní medzi umelcami sa Castle s Beckettovou snažia svoj súkromný vzťah utajiť. Aby im okolie pretvárku verilo, na verejnosti sa neustále hádajú. Ale je to naozaj len naoko?(TV JOJ)

Viac informácií
S08E17

Castle a čarovná lampa

18.9. 11:55, WAU, 65 minút

Castle a čarovná lampa

Vražda tureckého pašeráka priviedla Castlea a kapitánku Beckettovú so zvyškom tímu na stopu legendárnej Aladinovej lampy, ktorá je uvedená na zozname ukradnutých artefaktov. Castleovi sa zrazu začne zjavovať tajomná žena, ktorá mu poskytuje zásadné informácie pre ďalšie úspešné vyšetrovanie prípadu, a potom vždy rýchlo zmizne. Castle verí, že narazil na skutočného džina z čarovnej Aladinovej lampy, ktorý mu plní želania a zavedie ho k vrahovi. Medzitým sa detektív Kevin Ryan musí venovať rodinným povinnostiam. Má najvyššiu pohotovosť, pretože jeho manželka Jenny začala rodiť.(TV JOJ)

S08E18

Dýka do chrbta

18.9. 13:00, WAU, 65 minút

Dýka do chrbta

Žádost o malou službu, s níž se na Hayley obrátí její bývalý kolega z MI6, má nakonec za následek dva mrtvé a v nebezpečí se ocitá i sama Hayley. Ovšem její nová rodina se za ni plně postaví...(TV Prima)

S08E19

Znova po smrti

19.9. 11:55, WAU, 65 minút

Znova po smrti

Policajný tím prichádza na miesto činu, kde zavraždili bezpečnostného inšpektora Alana Mastersa. Alan sa však zrazu preberie k životu a nič mu nie je. Toto zázračné zmŕtvychvstanie Castlea hlboko fascinuje. Alana po sérii vyšetrení prepustia z nemocnice domov, kde ho zavraždia druhýkrát, tentoraz elektrickým prúdom. Na prekvapenie všetkých sa opäť preberie a je celkom zdravý. Polícia pátra, kto chce Alana zabiť.(TV JOJ)

S08E20

Mnoho kriku pre vraždu

19.9. 13:00, WAU, 65 minút

Mnoho kriku pre vraždu

Přímo na divadelním jevišti je brkem na psaní zavražděn herec. Vyšetřování zavede policii a Castla mezi členy brutálního gangu...(TV Prima)

S08E21

Koniec sveta

20.9. 11:55, WAU, 65 minút

Koniec sveta

Počas výpadku elektriny vrazí do kancelárie súkromného detektíva Ricka Castlea zakrvavený muž so sekerou v ruke a skôr, než šokované detektívky Hayley a Alexis stihnú čokoľvek urobiť, padá na zem a umiera. Začína sa vyšetrovanie a policajná lekárka Lanie Parishová nájde počas pitvy na tele obete rôzne nápisy. Obeť identifikujú ako pacienta Gabriela Shawa, ktorý utiekol z psychiatrickej liečebne. Bol pevne presvedčený, že apokalypsa sa blíži a chcel odhaliť a zabiť Antikrista, ktorý sa maskovaný ukrýva niekde na Zemi a čaká na svoju chvíľu. S pribúdajúcim počtom stôp si Castle začína myslieť, že Gabrielovým vrahom je samotný Diabol a bojí sa, že práve on bude jeho ďalšou obeťou. Vyhľadá špecialistov, ktorí vo voľnom čase bojujú proti Diablovi na Zemi, aby oddialili koniec sveta, a požiada ich o pomoc.(TV JOJ)

S08E22

Na život a na smrť

20.9. 13:00, WAU, 65 minút

Na život a na smrť

V kufru ohořelého auta je nalezena mrtvola muže, který nedávno přešel na stranu policie. Vyšetřování však nebude tak jednoduché...(TV Prima)

Podobné tituly

Grantchester
NCIS: Los Angeles
Nezvěstná
Hříšnice
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
Maigret
C.S.I.: Kriminálka New York

O programe

slovensky slo
2016
USA Komédia / Kriminálný / Dráma / Mysteriózny

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene - od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Nickových románech…(Fallen_One)

Tvorcovia

Hanelle M. Culpepper

Hrajú

John Billingsley, Susan Sullivan, Stana Katic, Molly C. Quinn, Jon Huertas, Joe Regalbuto, Fiona Gubelmann, Nathan Fillion, Seamus Dever, Arnell Powell, Tamala Jones, Corbin Bleu, Valeria Maldonado, Sonya Eddy, Mark Famiglietti