9-1-1

9-1-1

S02E14 - Výpadok systému

12.9. 22:55
WAU
55 minút
2019
Akčný / Dráma

Keď dôjde k zlyhaniu systému v centrále linky 911, záchranári musia riešiť núdzové volania obyvateľov klasickým spôsobom. Hasiči zasahujú v niekoľkých domoch, kde po výbuchu plynu nastali rozsiahle požiare, a zároveň pomáhajú pri komplikovanom pôrode. Michael sa dostane do sporu s Bobbym v otázke výchovy svojich detí. Maddie s Chimneym sa snažia vyrovnať s nedávnymi traumatickými zážitkami.(TV JOJ)

Viac informácií
S02E17

Pozor na to, čo si želáš

19.9. 01:50, WAU, 40 minút

Pozor na to, čo si želáš

Po Bobbyho suspendovaní sa dočasným šéfom požiarnikov stane Chimney. Hasičská stanica nie je nadšená jeho menovaním, ale ani Chimney nie je spokojný, mal celkom iné zámery a plány. Namiesto plánovania svadby musí Bobby počúvať rôzne sťažnosti a poskytovať rady. Záchranári zasahujú pri nehode v továrni na čokoládu, kde do miešačky horúcej hmoty spadol zamestnanec, a veľkú paniku vyvolá listová bombová zásielka. Eddie nevie, čo má robiť vo vzťahu k Shannon. Maddie má pochybnosti, či je pre ňu práca operátorky tiesňovej linky tá pravá.(TV JOJ)

S02E18

Spoločnými silami

20.9. 01:50, WAU, 40 minút

Spoločnými silami

Los Angeles zachváti panika pre hroziace bombové útoky, tiesňovú linku zavalia telefonáty a hasiči majú jeden výjazd za druhým. Útok bombového atentátnika ohrozí aj životy záchranárov, ktorí musia pri zásahu spojiť všetky svoje sily. Buck si hľadá nové bývanie a jeho vzťah s Ali sa vyvíja veľmi sľubne. Bobby plánuje svadbu, no ešte stále čaká na verdikt nadriadených, ako rozhodnú o jeho kariére v hasičskom zbore. Ďalší útok bombového atentátnika ohrozí aj životy záchranárov.(TV JOJ)

Podobné tituly

Agentka bez minulosti
S.W.A.T.
C.S.I.: Kriminálka New York
Doktori

O programe

slovensky slo
2019
Akčný / Dráma

Tragické události rozhodně nejsou něco, s čím se chceme denně potýkat. Tito lidé je ale mají na denním pořádku, ať už jako první odpovídající v call centru, hasiči, záchranáři nebo policisté. Přesně jejich osudy se zabývá tento seriál sledující případy v Los Angeles.(hansel97)

Tvorcovia

Bradley Buecker, Juan Carlos Coto

Hrajú

Angela Bassett, Drew Powell, Debra Christofferson, Galadriel Stineman, Kenneth Choi, Jennifer Love Hewitt, Derek Phillips, Aisha Hinds, Ryan Guzman, Rockmond Dunbar, Peter Krause, Oliver Stark, Rick Chambers, Lara Everly, Joseph Lyle Taylor, Bryan Safi, Corinne Massiah, Skye P. Marshall, Jennifer Love Hewitt, Chiquita Fuller, Joseph Lyle Taylor, Sarah Hoffmeister, Skye P. Marshall, Marcanthonee Jon Reis